reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Suelen, tort wygląda pysznie:)

U mnie 90 dni zostało,ale zasuwa ten czas. I jak na to patrzę to się stresuje, bo do połowy maja max chce mieć już wszystko ogarnięte.

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Ostatnia edycja:
Wow Suelen, ale z Ciebie zdolniacha!
Jak zrobiłaś ten obrazek na górze?

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Można zamówić własne zdjęcie, grafikę na opłatku :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa mi zostalo 95 dni- przegapilam studniowke :p
Ja w srode zaczynam zajecia w szkole rodzenia, w weekend mamy plan pomalowac pokoik, a potem musze zrobic liste rzeczy do ogarniecie bo mam tylko ubranka(i to nie wszystkie) i NIC wiecej

A i glukoza mnie czeka w srode- juz sie boje !

Udanego dnia!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Cofnęłaś? Może gin nie każe Ci powtarzać, już jakieś dziewczyny pisały, że są zwolnione z tego badania.
Trzymaj się, kochana!

0d1yhqvkorvfo1vd.png

Tak. Po prostu mój organizm dostał takiego szoku, mały też zaczął wariowac. Do tej pory nie mogę dojść do siebie. Bałam się do domu wracac bo cały czas miałam czarno przed oczami. Pół godziny walczylam i nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie to przyswoić więc lepiej żeby mi odpuścił..
 
Co po niektorych komenatarzach to mam wrazenie ze bellax jednak powinna wrocic a ja zniknac i byloby po problemie..nie czuje sie malo wartosciowa osoba bo oj wiele w zyciu przeszlam i nie bedzie mnie nikt obrazal..nie mam nic do Twojego wieku bo sama bralam slub majac 18 ale jakis szacunek do starszych i uwierz doswiadoczonych osob mysle sie nalezy..
Mysle,,ze bedziesz ok mama i dacie sobie rade nie z jednym takim dzidziusiem..

Ja widzisz stracilam mame majac 16/17 lat a zaraz po jej smierci tata zachorowal i ja sie opiekowalam i utrzymywalam wszystko..nie mowiac o tym, ze udawanie dzielnej podczas raka mamy bylo najciezsza sprawa w moim zyciu..jako jedyna z calego rodzenstwa zajmowalam.sie tata roslinka ktora sie stal po udarze, konczac LO i zdajac mature oraz pracujac..wiec moze jestem opryskliwa, obrazalska w ciazy ale nie malo wartosciowa..bo daje imnym ludziom cale swoje serce i caly swoj czas..

Buziaki dziewczynki i 3majcie sie..bede zagladala na Fb jak bedziecie rodzily[emoji6] grupa tam zostaje jedynie adminow jakis wybrac bedzie trzeba..

Ja wracam ze slaska zaraz i ide z moja astmatyczka zapisac sie do pulmonologa..

Nie szalej mi tu [emoji12] Forum nie ma ograniczeń i wszyscy się zmieszczą [emoji4] Możecie pisać obie- niekoniecznie wyznawać sobie miłość [emoji48]
@wionatq u mnie też się nie utrzymała i nie muszę powtarzać [emoji6] bądź dobrej myśli, a doszłam do siebie dopiero po kilku godzinach, więc trzymaj się
@Suelen już chciałam do Ciebie pisać. Dobrze że jesteście [emoji8]
A propos bliźniaków @Heda haloooo


16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Do góry