reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
A co to jest?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie też nie wiem, ale wygląda smakowicie. Wciągnęłabym[emoji23]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Oj tam, czepiacie sie. Moja matematyczka w liceum jak rozwiazywala jakies zadanie na tablicy to mowila: piszcie olowkiem bo nie wiem czy dobrze:p
Wiec nauczyciel to tez czlowiek;-) a chociaż pozniej jest co wspominac;-)
 
Ale jesteście cipki. :p

Jak już dyskusja zeszła na to kto w czym jest fachowcem i znawca to ja jako fachowiec w swojej dziedzinie obecnej powiem Wam, ze czasem sprawiacie wrażenie jakby jedyne co mogło Wam pomóc to duże murzyńskie dildo, niekoniecznie z wibracja :D :p

Luzik gluptasy! te starsze i zupełnie młode ; )
 
Ale jesteście cipki. [emoji14]

Jak już dyskusja zeszła na to kto w czym jest fachowcem i znawca to ja jako fachowiec w swojej dziedzinie obecnej powiem Wam, ze czasem sprawiacie wrażenie jakby jedyne co mogło Wam pomóc to duże murzyńskie dildo, niekoniecznie z wibracja :D [emoji14]

Luzik gluptasy! te starsze i zupełnie młode ; )
Dobre dildo chetnie przygarne [emoji23][emoji12]

 
reklama
Ale jesteście cipki. :p

Jak już dyskusja zeszła na to kto w czym jest fachowcem i znawca to ja jako fachowiec w swojej dziedzinie obecnej powiem Wam, ze czasem sprawiacie wrażenie jakby jedyne co mogło Wam pomóc to duże murzyńskie dildo, niekoniecznie z wibracja :D :p

Luzik gluptasy! te starsze i zupełnie młode ; )
Rzekłabym dobrze gada polać jej :D czy nie mamy za dużo różnych kłopotów w życiu żeby jeszcze tu stwarzać sobie problemy zamiast przyjemnie spędzać chwile.
 
Do góry