reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja to pół dnia ledwo wytrzymuje w staniku. Tak strasznie mnie cyce bolą że po południu idzie w kąt i mam nadzieję że nikt już tego dnia nie przyjdzie [emoji23] a mam chyba każdy rodzaj i rozmiar, przed wczoraj kupiłam kolejne 2 są super ale na dłuższą metę nie da rady.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja kupiłam sobie jakis czas temu miękki w triumfie i super jest! W ogole jakbym nie miała stanika! Ale ma druty i ładnie trzyma biust - rewelacja


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Dziewczyny ja po wizycie.
Wszystko pięknie, mała idealnie wstrzela się w termin.
Tydzień 26+3 waży 850 g[emoji4]

thgfikgneziy9g6d.png

Super wiadomości :)

Mój Błażejek wstrzela się idealnie w Twój termin chociaż jestem w 24t i 5 dniu. Juz ciekawa jestem następnej wizyty i podpatrzenia czy znów jest taki szybki
 
Ja to pół dnia ledwo wytrzymuje w staniku. Tak strasznie mnie cyce bolą że po południu idzie w kąt i mam nadzieję że nikt już tego dnia nie przyjdzie [emoji23] a mam chyba każdy rodzaj i rozmiar, przed wczoraj kupiłam kolejne 2 są super ale na dłuższą metę nie da rady.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie to samo:p co chwile jakis kupuje bo reszta nie wygodna. W sklepie wydaje mi sie ze jest ok, a potem chodze pol dnia i okazuje sie ze juz nie moge wytrzymac^^


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Czy tylko u mnie taki spadek formy ? Czy to taki moment ciąży, albo ta pogoda? Wracam z pracy i nie mam na nic siły... a ambitnie kupilam plyty z cwiczeniami dla ciezarnych, zeby sie troszke poruszac, a tu sil brak... do tej pory nawet jak mi sie nie chcialo to jakos zbieralam sie w sobie, a od kilku dni tylko bym lezala... albo to juz czas zeby w koncu troche zwolnic ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Ja też z tych co muszą myć włosy codziennie ,niestety...

A co do dbania o siebie, to jak ktoś ma ochotę chodzić w brudnych rzeczach,czy z tłustymi włosami to niech sobie chodzi, nikomu nic do tego :p
 
Przebrałam ok 1500 ciuchów, a została mi jeszcze jedna torba tych najmniejszych. Cała komoda malm w rozmiarze 62. Jestem taka zmęczona,ze najchętniej już bym poszła spać.

Ja tam zaniedbania nigdy nie zrozumiem. A dziecko wiszące na matce to sorry , ale wina matki a nie dziecka. Jak sobie wychowywujemy i przyzwyczajamy tak potem mamy. Rozumie gorsze okresy , gdy dziecko ząbkuje, choruje. Aah i nikt mi nie wmówi , że każde jest inne. Pracowałam w żłobku i były tam dzieci od 4 miesiąca życia. Masę pracy kosztowało odzwyczajanie od nawyków rodzinnych , ale przecież żadna opiekunka nie będzie nosiła dziecka przez cały dzień - zakładając , że jedna miała 5 lub wiecej takich od 4-6 miesięczniaków. Pozatym- każde dziecko śpi i w tym czasie można się wykąpać lub wstawić pranie. Może w poprzedniej epoce ciężko było ze stanikami. Dziś wystarczy wieczorem zamówić a rano nowiutkie przynosi pan kurier ;) wystarczy chcieć , ale najlepiej znaleźć milion wymówek.

f2w3rjjgwqepia0h.png
Sorry, ale nie wiesz dziewczyno co piszesz. Wychowanie noworodka? I to ze kikudniowe dziecko wisi na cycku, bo matka je tak przyzwyczaila? Chyba masz niewielkie pojecie mimo pracy w zlobku. I tak na pewno wszystkie dzieci sa takie same, identyczne, wprost wypuszczone z drukarki 3D [emoji15]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sorry, ale nie wiesz dziewczyno co piszesz. Wychowanie noworodka? I to ze kikudniowe dziecko wisi na cycku, bo matka je tak przyzwyczaila? Chyba masz niewielkie pojecie mimo pracy w zlobku. I tak na pewno wszystkie dzieci sa takie same, identyczne, wprost wypuszczone z drukarki 3D [emoji15]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Matka nie potrafi zaspokoić potrzeby swojego dziecka, ale skoro Ty wszystko wiesz to jest najważniejsze :)

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Do góry