reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja chocby nie wiem co nie jestem w stanie wybaczyc:
- pozdzieranych paznokci z lakieru- nie ma sie czasu na dbanie, domalowywanie, zmywanie to sie nie maluje
- tluste wlosy
- brudne ciuchy


Abstrahujac- sciagnijcie sobie apke Cosmeticscan. Skanuje kody kreskowe kosmetykow. Mega. Pokazuje wszystkie zle i dobre substancje. Ja np zeskanowalam min. Balsam evree i jest ze zawiera pochidna retinolu i substancje rakotworcze. Taki psikus ;)
Bede z nia chodzila do rossmana ;)
p19u9jcg81ehxczt.png
Dzięki tego potrzebuje [emoji3][emoji3]

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
Przebrałam ok 1500 ciuchów, a została mi jeszcze jedna torba tych najmniejszych. Cała komoda malm w rozmiarze 62. Jestem taka zmęczona,ze najchętniej już bym poszła spać.

Ja tam zaniedbania nigdy nie zrozumiem. A dziecko wiszące na matce to sorry , ale wina matki a nie dziecka. Jak sobie wychowywujemy i przyzwyczajamy tak potem mamy. Rozumie gorsze okresy , gdy dziecko ząbkuje, choruje. Aah i nikt mi nie wmówi , że każde jest inne. Pracowałam w żłobku i były tam dzieci od 4 miesiąca życia. Masę pracy kosztowało odzwyczajanie od nawyków rodzinnych , ale przecież żadna opiekunka nie będzie nosiła dziecka przez cały dzień - zakładając , że jedna miała 5 lub wiecej takich od 4-6 miesięczniaków. Pozatym- każde dziecko śpi i w tym czasie można się wykąpać lub wstawić pranie. Może w poprzedniej epoce ciężko było ze stanikami. Dziś wystarczy wieczorem zamówić a rano nowiutkie przynosi pan kurier ;) wystarczy chcieć , ale najlepiej znaleźć milion wymówek.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
A ja kiedyś jak byłam mlodsza(czasy studenckie) i nie chciało mi się malować i czesać ( raz od wielkiego dzwonu) to nie zakładałam stanika (rozmiar biustu 65D) i miałam pewność ze nikt nie spojrzy wyżej niż obojczyk [emoji12]
Moze ta Pani ma taka samo, tylko cześciej nie chce jej się malować [emoji38][emoji38][emoji38]


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
BTW jak Wasi mężowie reagują do tej pory na Waszą ciążę?
Mój przytył tyle co ja! :eek:
Do tego wcina ogórki kiszone i słodycze. :D

Hahah moj tez przytyl- chyba nawet wiecej niz ja:D i zaczal jesc ryby, ktorych nigdy nawet bie dotykał. Na dodatek zaraz po jakiejs konserwie rybnej potrafi zjesc cos slodkiego :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
A ja kiedyś jak byłam mlodsza(czasy studenckie) i nie chciało mi się malować i czesać ( raz od wielkiego dzwonu) to nie zakładałam stanika (rozmiar biustu 65D) i miałam pewność ze nikt nie spojrzy wyżej niż obojczyk [emoji12]
Moze ta Pani ma taka samo, tylko cześciej nie chce jej się malować [emoji38][emoji38][emoji38]


oar8pg4n1kii9v0d.png
Z takimi biustem to nawet mógłbyś z łysa głową iść ,nikt by nie zauwazyl:D :D
U mnie by nie przeszło, chyba że silikony se zrobię hahah

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Ja tez nidgy nie zrozumiem takiego zaniedbania. Jak jeszcze moge wybaczyc nieumyte wlosy od czasu do czasu - ja np jak zaspalam itp i nie mialam czasu umyc bo musialam wychodzic z domu za 10 min to uzywalam suchego szamponu, spinalam wlosy i wygladalo ok;) ale brudne ubrania???? Tego na pewno nie zrozumiem... wolalabym ubrac cos brzydkiego niz brudnego... tak samo z lekkim makijazem- podklad mozna nalozyc w trakcie, nie wiem, siedzenia na toalecie i sikania.. pomalowanie rzes zajmuje 30 sekund. Zreszta jak ktos ma czas chodzic po galerii, to powinien miec czas zadbac o siebie - chociaz sie umyc .Tak samo jezeli chodzi o dziecko, przeciez nikt nie chodzi do galerii z dzieckiem ktore caly czas placze lub jest przyklejone do cyca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Grawitacja z wiekiem jednak robi swoje. Teraz nawet w staniku śpię.


oar8pg4n1kii9v0d.png
Też śpię w takim miękkim ala sportowym, ponoć się powinno by nie obwisly [emoji6] a przynajmniej teraz w ciąży potem zobaczę czy będzie co miało zwisać wogole

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
reklama
Też śpię w takim miękkim ala sportowym, ponoć się powinno by nie obwisly [emoji6] a przynajmniej teraz w ciąży potem zobaczę czy będzie co miało zwisać wogole

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
Ja tez juz sie nie ruszam bez stanika w domu i w nocy...bez stanika sa mega ciezkie...
W esotiqe jest teraz promka 2 dowolne staniki za 200 zl. Moze w weekend sie przejde bo z tych co mam juz...wyroslam ...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry