reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj miałam wizytę u mojej gin. Z dzidziusiem wszystko super, ładnie rośnie, natomiast gorsze sa moje wyniki moczu po tygodniu biegunek, wymiotow i gorączki po tym wstretnym wirusie, który nas dopadł. Mam nadzieję, ze wszystko szybko wróci do normy. Schudłam 3kg. Na następna wizytę za 4 tyg., mam zrobić badanie glukozy z obciążeniem, więc i ja dołączam do klubu :) Ale spieszyć się nie będę, zrobię ją na dzień/dwa przed wizytą :)

Ja zawrotow głowy nie mam, natomiast jestem taka osłabiona, po tym nieszczesnym minionym tygodniu, ze szok. Ale póki co dietę dalej trzymam oraz zdecydowanie mniej mogę zjeść, chyba żołądek mi się skurczyl.

Ja brałam magnez 2x dziennie. Wczoraj robiłam wyniki na dzisiejszą wizytę, w tym na magnez ginka dała mi skierowanie i jest ładnie w normie. Do tego już wcale od jakiegoś czasu brzuch mi nie twardnieje, więc gin mówiła, ze w zupełności wystarczy jak będę brała dalej 2x dziennie a nawet nic się nie stanie jak będę brac 1x dziennie.
 
Dobry wieczór ! Kochane co myślicie o pomylkach płci ? Koleżanki z innego forum trochę zbily mnie z tropu. Na usg polowkowym dowiedziałam się że będę miała córeczkę . Ginekolog pokazał mi wargi sromowe i powiedział że od pępka w dół czysto. Teraz już nie wiem co myśleć
 
reklama
Dobry wieczór ! Kochane co myślicie o pomylkach płci ? Koleżanki z innego forum trochę zbily mnie z tropu. Na usg polowkowym dowiedziałam się że będę miała córeczkę . Ginekolog pokazał mi wargi sromowe i powiedział że od pępka w dół czysto. Teraz już nie wiem co myśleć

Mi na połówkowym Pani ginekolog powiedziała że dzieciom na tym etapie już raczej nic nie odpada i już w połowie wątpliwe że dochodzi do pomyłki :)
 
Do góry