reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Najbardziej śmieszny przesąd jaki słyszałam to, że kobieta w ciąży nie moze zmywać nauczyć, bo jak pochlapie brzuch to dziecko będzie alkoholikiem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Co do ciemieniuchy, u nas była prawie niewidoczna. Ja jakos
Specjalnie niczym nie smarowałam. Od czasu do czasu jak mi się przypomniała. Zniknęła całkowicie po kąpielach w nadmaganianie potasu (przy okazji leczenia ospy).
Miłej niedzieli!


oar8pg4n1kii9v0d.png
Monya podoba mi się ten przesąd[emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] od dziś naczyń nie dotykam...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najbardziej śmieszny przesąd jaki słyszałam to, że kobieta w ciąży nie moze zmywać nauczyć, bo jak pochlapie brzuch to dziecko będzie alkoholikiem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Co do ciemieniuchy, u nas była prawie niewidoczna. Ja jakos
Specjalnie niczym nie smarowałam. Od czasu do czasu jak mi się przypomniała. Zniknęła całkowicie po kąpielach w nadmaganianie potasu (przy okazji leczenia ospy).
Miłej niedzieli!


oar8pg4n1kii9v0d.png

Lubię ten przesad!!! Zaczynam szukać czy nie na jakiegoś ze sprzątaniem i opieką nad dziećmi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Mamuśki! Ale dziś się wyspałam! Niedawno wstałam jestem wypoczeta więc i zbieram sie do segregacji ubranek. Muszę sprawdzić czego mam ile i ile trzeba dokupić.
Ale miałam sen! Śniło mi się że byłam na USG i Pani doktor badala mnie odrazu pod piersiami i widziałam mała świnke na tym monitorku. Patrz na ten ryjek i mówie o nosek a Pani doktor mi mówi że może jeszcze trochę sie zmieni. Później zaczęła mi robić USG dłoni i sie wkurzył bo zaczęły się wyświetlać jakieś kreskówki ubrała się i wyszła. Przebudzilam się i nie wiedziałam czy to prawda rzuciłam do P która godzina- on ze 6 a ja krzyk, że przeciez miałam badania zrobić. Poszłam do łazienki miałam zacząć sie ubierać o wpadłam na pomysł zeby zapytać co za dzien. Powiedział że niedziela a ja jakby nigdy nic położyłam się do łóżka i spałam dalej aż do teraz prawie. Coś mi się już z głową dzieje :D
 
Kolejny argument, aby wreszcie kupić zmywarkę ;)
Jaaaaacie kup sobie koniecznie! Ja to nie wiem moze rozkapryszona powiecie ale sobie swojego życia bez zmywarki nie wyobrażam. W kuchni w której gotuje w sezonie na ok 7-8 osób to przynajmniej dwa razy dziennie i do pełna. Teraz tylko domownicy więc 4 osoby a i tak codziennie się nie mieści. A jeszcze u siebie na górze jak robiłam kuchnie to też mam zmywarke i włączam jak się nazbiera to tak co drugi dzień.
Pierwsza kupiliśmy z mamą jeszcze w domu rodzinnym jak miałam może 15 lat i taka nam to ulgę przyniosło że od tej pory naprawdę uważam że zmywarka to cudowne urządzenie. Nikt nie żałuję takiego zakupu [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Jaaaaacie kup sobie koniecznie! Ja to nie wiem moze rozkapryszona powiecie ale sobie swojego życia bez zmywarki nie wyobrażam. W kuchni w której gotuje w sezonie na ok 7-8 osób to przynajmniej dwa razy dziennie i do pełna. Teraz tylko domownicy więc 4 osoby a i tak codziennie się nie mieści. A jeszcze u siebie na górze jak robiłam kuchnie to też mam zmywarke i włączam jak się nazbiera to tak co drugi dzień.
Pierwsza kupiliśmy z mamą jeszcze w domu rodzinnym jak miałam może 15 lat i taka nam to ulgę przyniosło że od tej pory naprawdę uważam że zmywarka to cudowne urządzenie. Nikt nie żałuję takiego zakupu [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
Podpisuję się pod tym obiema rękami! Żyjemy w takich wspaniałych czasach, w których są zmywarki :D
U mnie w domu rodzinnym wreszcie skończyły się kłótnie o to, kto zmywa :p
Teraz z mężem też korzystamy ze zmywarki i nie wyobrażamy sobie inaczej :D
 
Zmywarka i suszarka, nie wyobrażam juz sobie życia bez nich [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam miejsca na suszarkę na swoim pietrze chociaz dom duzy ale coraz częściej o tym myślę. Bo latem to ok na taras i suche ale zima to tragedia. Susze w pokoju czasem wieszam na kaloryferach. Ale pokój teraz będzie dla dziecka to będzie ciasno. Jest jeszcze strych ale nie chce mi się tam dźwigać prania a zimą zimno. Ale na klatce na strych mogła by stanąć suszarka tylko pytanie - ona musi mieć odpływ wody itp? [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
reklama
Podpisuję się pod tym obiema rękami! Żyjemy w takich wspaniałych czasach, w których są zmywarki :D
U mnie w domu rodzinnym wreszcie skończyły się kłótnie o to, kto zmywa [emoji14]
Teraz z mężem też korzystamy ze zmywarki i nie wyobrażamy sobie inaczej :D
Żeby jeszcze tą zmywarka chciała się sama załadować i rozładować....
A gdyby tak obiad jeszcze umiała zrobić...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry