reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A my z ciemieniucha meczylismy sie ponad rok :/ co zniknela to zaraz powracala , chyba wszystko przerabialiśmy ,a przez gęste włosy ciężko było sie jej pozbywać :/ . U Nelki to na tle alergicznym ciemieniucha wracała.

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Moje dziecko.urodzilo sie z burzą ciemnych włosów prawie na całym ciele , taka mała małpka [emoji4] smieszne miala plecy owłosione i dopiero ok. 2 r/ż powycieraly sie i.nie widać ich aż tak ,aaa ja zgagi prawie wcale w ciąży nie miałam [emoji14][emoji14]

Ja z czupryną sie urodzilam moja mama mówiła ze Nelka to kopia mnie jak byłam mała - u nas czuprynka po mamusi bo mąż to jasne włosy a i urodził sie łysy jak kolano.
Chociaż dlamnie dzieci bez włosów to takie urocze bobaski [emoji4][emoji4][emoji4]


A mój bobasek po dwóch dniach spokoju dziś tak mi szaleje w brzuchu... [emoji4][emoji4]

5djylbetecfse5n6.png
 
Jedna z Was mówiła, że ma zespół niespokojnych nóg i u mnie jest to samo. Nie mogę się ułożyć do snu i strasznie się kręce. Do tego jeszcze okropnie mnie "drażni" brzuch, nie mogę się przykryć ani normalnie ubrać. Cały czas muszę mieć odkryty brzuch czy ktoś też ma tak samo?

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Ja mam zgadę prawie od początku więc dzieciaki urodzą się z futrem [emoji23][emoji23][emoji23]
Co do ciemieniuchy to nie znam tego problemu, moja młoda nigdy nie miala. Za to spotkałam się w pracy że 2latnie dziecko miało tak straszna ciemienuche, aż się zastanawiałam co to jest. Bo myślałam że takie rzeczy tylko u niemowląt, a tu niespodzianka ciemieniuche mogą mieć dzieci nawet do 5rż.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najbardziej śmieszny przesąd jaki słyszałam to, że kobieta w ciąży nie moze zmywać nauczyć, bo jak pochlapie brzuch to dziecko będzie alkoholikiem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Co do ciemieniuchy, u nas była prawie niewidoczna. Ja jakos
Specjalnie niczym nie smarowałam. Od czasu do czasu jak mi się przypomniała. Zniknęła całkowicie po kąpielach w nadmaganianie potasu (przy okazji leczenia ospy).
Miłej niedzieli!


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Teraz sobie porównałem z synami w ciąży miałam już koło 11 kg na plusie [emoji43][emoji43][emoji43] a teraz 3 kg może nie zakończę tym razem na 25kg i bynajmniej nie było to tylko na brzuchu [emoji58] wiem że to nie takie ważne ale mam problemy ze zrzucaniem

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry