reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja jeszcze pracuje , ale coraz czesciej mysle o zwolnieniu .tylko boje sie tej ,,nudy,, w domu.z drugiej.strony strasznie zmeczona jestem nawałem pracy i przydało bym sie przystopowanie juz ,

5djylbetecfse5n6.png
Ja mam to samo... pracuje bo raz ze uwielbiam swoja prace i ludzi, a dwa boje sie nudy... jak bedzie coeplo tonz przyjemnością wyjde z domu, pojde na spacer, na zakupy a teraz - znam siebie- zaleglabym w domu przed tv...
Ale najbardziej meczy mnie to poranne wstawanie. Niby nikt mnie co do minuty nie rozlicza wiec max 8:30 staram sie juz byc przed biurkuem ale to nie to samo co powolne wstanie z lozka w weekend ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Też bardzo lubiłam swoją pracę oraz ludzi, z którymi pracowałam (zresztą z wzajemnością). Teraz zastępuje mnie kobieta, która podważa moje kompetencje przed całym zespołem. Nie obronie się, bo wszystko rozgrywa się za moimi plecami. Także z tego powodu żałuję i to bardzo tego zwolnienia, ale dzidziol jest ważniejszy.
Może czai się na Twoją pozycję

oar8qqmzkh4q80mv.png
 
Dzień dobry. Żyję :) miałam sporo zamieszania bo jestem w trakcie sesji i przygotowan do wyjazdu do Algierii ale podczytywalam troszeczkę. U mnie po polowkowych wszystko w porządku. Tylko mała nie bardzo serducho chciała pokazać bo sie w kłębek zwinęła. Tyle co pokazała to w porzadku :)


7v8r9jcg9vxigot5.png
 
Hej kobietki . Długo mnie nie było [emoji85] u mnie ciężko ze spaniem ostatnio . W brzuchu dzikie harce że do 12 w nocy nie ma szans na zaśnięcie . POMOCY ! mam straszne skurcze w lydkach . W nocy aż krzyczałam z bólu.. mąż pyta co jest a ja ze skurcze... ale go wyprostowalo haha [emoji23]
Myślicie że magnez taki do rozpuszczania mogę brać???

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Hej kobietki . Długo mnie nie było [emoji85] u mnie ciężko ze spaniem ostatnio . W brzuchu dzikie harce że do 12 w nocy nie ma szans na zaśnięcie . POMOCY ! mam straszne skurcze w lydkach . W nocy aż krzyczałam z bólu.. mąż pyta co jest a ja ze skurcze... ale go wyprostowalo haha [emoji23]
Myślicie że magnez taki do rozpuszczania mogę brać???

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Idź do apteki i pani Ci poleci. Mamaginekolog mówiła , że ona brała w ciąży taki rozpuszczany.

Mi za ti zrobił się syndrom niespokojnych nóg . Szczególnie jednej i tak sobie biegam w łóżku [emoji38][emoji23]

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Hej kobietki . Długo mnie nie było [emoji85] u mnie ciężko ze spaniem ostatnio . W brzuchu dzikie harce że do 12 w nocy nie ma szans na zaśnięcie . POMOCY ! mam straszne skurcze w lydkach . W nocy aż krzyczałam z bólu.. mąż pyta co jest a ja ze skurcze... ale go wyprostowalo haha [emoji23]
Myślicie że magnez taki do rozpuszczania mogę brać???

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Hej. A lekarz nic ci nie mówił o magnezie? Ja biorę Magnezin 2tabl

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mi też się te noworodkowe nie podobają, są takie sztuczne strasznie.
Ale podobają mi się te rodzinne brzuszkowe, takie naturalne, bez rozbierania i innych cyrków :p. Jedna znajoma miała jesienią w parku taką sesję, piękne zdjęcia.

Już mam dość tego kaszlu, wytrzęse tego biedaka.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
O mi też się te noworodkowe nie podobają, są takie sztuczne strasznie.
Ale podobają mi się te rodzinne brzuszkowe, takie naturalne, bez rozbierania i innych cyrków :p. Jedna znajoma miała jesienią w parku taką sesję, piękne zdjęcia.

Już mam dość tego kaszlu, wytrzęse tego biedaka.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Oo fajnie ze ktos ma takie zdanie jak ja bo do tej pory kazdy na mnie patrzyl wzrokiem ze jakas nienormalna jak mi sie moga sesje noworodka nie podobac... no nie. Te dzieci takie powyginane w nienaturalny sposob... a niestety gro fotografow wlasnie takie robi... a sesja rodzinna brzuszkowa...moj maz tez za bardzo nie jest za ale nie wykorzystac prezentu to tak glupio z jednej strony... a fakt sesja jesienna - moja kolezanka tez miala - w parku. Pare zdjec ale byly piekne [emoji7] wlasnie bardzo naturalne.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry