reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zając ja też ciągle rzęsy robię i już wyprobowalam 5:1 dla mnie najlepsze 2:1, kupiły mnie, oko mega naturalnie wygląda ale ja z długością też nie przesadzam bo nie lubię :-)
Ja mojego Kubusia czuje już regularnie ;-)

Powichrowalo mnie chyba,w łopatka mnie napierza, czuje się jak kupa!!
 
reklama
Zając ja też ciągle rzęsy robię i już wyprobowalam 5:1 dla mnie najlepsze 2:1, kupiły mnie, oko mega naturalnie wygląda ale ja z długością też nie przesadzam bo nie lubię :-)
Ja mojego Kubusia czuje już regularnie ;-)

Powichrowalo mnie chyba,w łopatka mnie napierza, czuje się jak kupa!!
Ja zdjelam wczoraj, zeby chwile odpoczely i inaczej wygladaja jak sa ,,na nowo " nalozone i dzis musialam sie umalowac do pracy [emoji33] Koszmar :p zobaczymy jutro pewnie 4:1 najwyzej pozniej zejde nizej ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziewczyny a myslalyscie o sesji dla noworodka?Ja tak przegladam rozne zdjecia i szczeze to ja jakas wybredna jestem, strasznie mi sie nie podoba jak dziewczynka te opaski z kwiatkiem zakladaja ,fajniejsze sa pomysly dla chlopakow...szukam inspiracji.Mam dobry aparat moze sama zrobie na probe ,ale jak nie wyjdzie to skusze sie na sesje.Moze ktoras z babc by podziergala jakies wdzianka ,czy kocyki i cos sie zlepi.
 
Dziewczyny a myslalyscie o sesji dla noworodka?Ja tak przegladam rozne zdjecia i szczeze to ja jakas wybredna jestem, strasznie mi sie nie podoba jak dziewczynka te opaski z kwiatkiem zakladaja ,fajniejsze sa pomysly dla chlopakow...szukam inspiracji.Mam dobry aparat moze sama zrobie na probe ,ale jak nie wyjdzie to skusze sie na sesje.Moze ktoras z babc by podziergala jakies wdzianka ,czy kocyki i cos sie zlepi.
Ciążowej sesji nie robimy, ale noworodkową na 100%. Kuzynka M. robić takie sesje bobaskowe więc nie szarpnie nas to aż tak :) Sama też na pewno będę robić ( też mam dobrą lustrzanke), ale jak się robi taką w studiu to co innego ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny a myslalyscie o sesji dla noworodka?Ja tak przegladam rozne zdjecia i szczeze to ja jakas wybredna jestem, strasznie mi sie nie podoba jak dziewczynka te opaski z kwiatkiem zakladaja ,fajniejsze sa pomysly dla chlopakow...szukam inspiracji.Mam dobry aparat moze sama zrobie na probe ,ale jak nie wyjdzie to skusze sie na sesje.Moze ktoras z babc by podziergala jakies wdzianka ,czy kocyki i cos sie zlepi.

Ja byłam byłam pierwszym synkiem na takiej sesji noworodkowej i potem jeszcze na dwóch niemowlęcych. Teraz też na pewno się zdecyduje. Uwielbiam te zdjęcia :)
 
Dziewczyny a myslalyscie o sesji dla noworodka?Ja tak przegladam rozne zdjecia i szczeze to ja jakas wybredna jestem, strasznie mi sie nie podoba jak dziewczynka te opaski z kwiatkiem zakladaja ,fajniejsze sa pomysly dla chlopakow...szukam inspiracji.Mam dobry aparat moze sama zrobie na probe ,ale jak nie wyjdzie to skusze sie na sesje.Moze ktoras z babc by podziergala jakies wdzianka ,czy kocyki i cos sie zlepi.
My nie bedziemy raczej robic noworodkowej bo te zdjecia mi sie po porstu nie podobaja...wolę takie, kotre robi sie samemu w roznych sytuacjach w domu samemu :)
Brzuszkowej tez bym nie robila ale dostalam i sie waham... przekonana nie jestem :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
My nie bedziemy raczej robic noworodkowej bo te zdjecia mi sie po porstu nie podobaja...wolę takie, kotre robi sie samemu w roznych sytuacjach w domu samemu :)
Brzuszkowej tez bym nie robila ale dostalam i sie waham... przekonana nie jestem :)

p19u9jcg81ehxczt.png
A takie zdjecia na co dzien to obowiazkowo..w kapieli w wozeczku,w lozeczku ...juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze moja niunie ☺
 
Do góry