reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Sasankaa, Madziarra też o tym myślałem o tej suszarce pod sufitem ,ale ja mam łazienkie bez okna i bardzo mała, trochę boje sie że przez wilgotne ubrania bedzie grzyb na ścianach wychodził :(

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Dziewczyny a jaki macie stopień dojrzałości łożyska?

A to ja nawet nie wiem ze jest takie pojęcie jak stopień dojrzałości.

Co do suszarek nie mam ale słyszałam ze po pierwsze niszczą odzież a po drugie pranie trzeba suszyć partiami, Bo nie wychodzi wszystko razem , no i jeszcze pobor prądu U mnie tez jest z tym problem suszarka niestety stoi w pokoju a ze robie pranie codziennie to nie wyglada to super.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziś się jakoś tak czułam słabo rano miałam trasę 200 km i sobie tłumaczylam tym że zmęczenie. To mnie brzuch już pobolewa to senność mdłości. A i tak z półtorej godziny temu zaczęły mnie piec policzki. A teraz of pół godziny one zrobiły się jakieś czerwono fioletowo kolorowe. Nie wiem co to wygląda jakbym na coś była strasznie uczulona ale nigdy nie byłam i niczym twarzy nie smakowałam jeść też nic niezwykłego nie jadłam. Co to? Może któras spotkała się z czymś takim :errr:
Ja niestety nie pomogę , nie wiem co to może być :)

5djylbetecfse5n6.png
 
Suelen o rety, to Wam się narobiło. Dobrze, że jesteś pod opieką i oby wszystko się poukładało. Trzymaj się!

Kempu gratuluję synka! A co to jest stopień dojrzałości? Pierwsze słyszę...

Motylek ja mam oddzielnie i jestem zadowolona ale znajoma ma razem. Ponoc trochę gorzej niż oddzielnie bo bardzo gniewie ciuchy. Ja mam dzięki mojej dużo mniej prasowania, w ogóle nie niszczy ciuchów jak się odpowiedni program ustawi (tak samo jak z pralką) no i na raz mogę suszyć 8kg, więc nie wiem o co chodzi żeby suszyć partiami. Mam ją dopiero pół roku więc to z tych oszczędnych już i nie oddalabym za nic:)

ach dziewczyny ja miałam dzisiaj takie wyrzuty dotyczące tych spacerów że poszliśmy z synkiem. Myślałam że ducha wyzione bo on cały czas biegiem a potem oczywiście pod górkę stanął przede mną i rączki wyciągał... no go wynosiła, a potem brzuch twardy. Ale był taki szczęśliwy że nie żałuję. Ja też się lepiej czułam oprócz tego że spocona i wykonczona;)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co suszarki to ja trzymam na balkonie ja i tam też w lato się suszy pranie bo balkon mam duży i nie od ulicy więc nic tam mi spaliny nie atakują zapachem rzeczy. Ale w zimę też mam tą podwieszana w łazience bez okna. Cały czas jest tam grzejnik włączony (jest ciepło bardzo w łazience) i codziennie na noc zostawiam drzwi otwarte a jak wychodzę to otwieram okna i drzwi właśnie i żadna pleśń mi nie wchodzi :)
 
Suelen o rety, to Wam się narobiło. Dobrze, że jesteś pod opieką i oby wszystko się poukładało. Trzymaj się!

Kempu gratuluję synka! A co to jest stopień dojrzałości? Pierwsze słyszę...

Motylek ja mam oddzielnie i jestem zadowolona ale znajoma ma razem. Ponoc trochę gorzej niż oddzielnie bo bardzo gniewie ciuchy. Ja mam dzięki mojej dużo mniej prasowania, w ogóle nie niszczy ciuchów jak się odpowiedni program ustawi (tak samo jak z pralką) no i na raz mogę suszyć 8kg, więc nie wiem o co chodzi żeby suszyć partiami. Mam ją dopiero pół roku więc to z tych oszczędnych już i nie oddalabym za nic:)

ach dziewczyny ja miałam dzisiaj takie wyrzuty dotyczące tych spacerów że poszliśmy z synkiem. Myślałam że ducha wyzione bo on cały czas biegiem a potem oczywiście pod górkę stanął przede mną i rączki wyciągał... no go wynosiła, a potem brzuch twardy. Ale był taki szczęśliwy że nie żałuję. Ja też się lepiej czułam oprócz tego że spocona i wykonczona;)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A tez się nie znam za bardzo. Wiem, ze z wiekiem ciazy zmienia się stopień dojrzałości i ze w połowie ciazy zwykle jest stopień 1. A ja mam stopień 0, czyli mniej dojrzałe łożysko i się zastanawiam, czy to dobrze czy źle :p
 
reklama
Dziewczyny któraś z Was posiada może pralko-suszarkę lub ktos ze znajomych ma ? Potrzebuje opini bo mam mętlik w głowie :( zaczęłam ,,ogarniac, mieszkanie tak żebyśmy sie w czwórkę pomiescili na 40m :/ . Mielismy kupic cos większego ,ale chyba jeszcze ze dwa lata musimy pomieszkac w tym co mamy :/ musze dokupic szafe i.komode wieksza przez co nie bede miała miejsca na dużą suszarke na ubrania. Ostanio cały czas mysle czy nie zmienic pralki właśnie na pralko-suszarke żeby chociaż te grubsze ubrania nie musiały suszyc sie na mieszkaniu, tylko ze nikt wśród moich znajomych niema 2w1 :/ maja odzielnie suszarke i chwała ,ale jak.to jest z pralką :/

5djylbetecfse5n6.png
Ja mam od dobrych 10 lat. Najbardziej lubię ręczniki z suszarki, są b. miękkie. Trzeba pamiętać by wyciągać ciepłe pranie bo jak długo leży w suszarce to ciężko potem dopasować. I nie wszystko da się suszyć. A i jeszcze mają inne ilości kg pranych i suszonych, ale zawsze w praniu jest jakis ciuch który nie powinien się suszyć.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry