reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczynki jadę do lekarza i trzymajcie mocno kciuki,bo mam stresa na maksa.Wizytę mam o 15:20.Trzymam mocno kciuki za wizytujące dziś mamusie.

oar8ugpjafqeooh5.png
 
reklama
Hej dziewczyny!
Nic sie nie odzywam ostatnio ale staram sie czytać.
Mam w domu istny szpital- starszy syn po nartach miał nawrot zapalenia ucha, młodszy wirusowe zapalenie gardła, mnie tez totalnie rozłożyło. Mąż akurat nie mogl wziąć urlopu, moi rodzice którzy czasem mi pomagają tez sie mocno rozchorowali. Wiec powiem Wam że moze byc coś gorszego niz chore dzieci- dwójka chorych dzieci, kiedy ty tez jesteś chora i w ciąży wiec jedyne co możesz to paracetamol i herbata z miodem.....
Mam nadzieje że od przyszłego tyg starszy pójdzie do przedszkola i trochę odpocznę.

Gratuluje wszystkich wizyt, połówkowych i poznania płci!
Trzymam kciuki za kolejne!


Co za paskudna noc :( mlody obudzil sie o 3 rano, ze ucho go boli, nie mogl zasnac przez dwie godziny. Pozniej temperatura wzrosla, tak wiec rani biegiem do lekarza i zapalenie ucha dzieki czemu ma antybiotyk :(

Emkamat trzymam kciuki za polowkowe i za chlopaka, aby dalej nim byl.

U nas jutro polowkowe [emoji4] juz nie moge sie doczekac.





Uważajcie na to ucho! U nas zaczęło sie tak samo, syn dostał trzydniowy antybiotyk zeby moc jechać na narty i po 1,5 tyg wróciło ze wzmożoną siłą [emoji17]
Dużo zdrówka!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Na pewno wrocicie całe w skowronkach [emoji3]

Ja też zaraz idę z córką do lekarza. Odebrałam jej wyniki, ma gliste ludzką [emoji30] masakra

7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Mój mąż po 15h porodu opowiadał moim rodzicom jaki jest wykończony bo nic nie jadł i nie spał całą noc. Moja Mama mu odpowiedziała:" to co dopiero Karina ma powiedzieć jak do tego rodziła" a on z pełną powagą mówi: "No tak, ale ona miała kroplówki wzmacniające!" Padlismy że śmiechu a on chyba że zmęczenia faktycznie nie wiedział co mowi;) Ale był i pomocny chociażby pod tym względem że ja w bólu języka zapomniałam i przeklinałam po polsku a on tłumaczył kulturalnie;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny!
Nic sie nie odzywam ostatnio ale staram sie czytać.
Mam w domu istny szpital- starszy syn po nartach miał nawrot zapalenia ucha, młodszy wirusowe zapalenie gardła, mnie tez totalnie rozłożyło. Mąż akurat nie mogl wziąć urlopu, moi rodzice którzy czasem mi pomagają tez sie mocno rozchorowali. Wiec powiem Wam że moze byc coś gorszego niz chore dzieci- dwójka chorych dzieci, kiedy ty tez jesteś chora i w ciąży wiec jedyne co możesz to paracetamol i herbata z miodem.....
Mam nadzieje że od przyszłego tyg starszy pójdzie do przedszkola i trochę odpocznę.

Gratuluje wszystkich wizyt, połówkowych i poznania płci!
Trzymam kciuki za kolejne!




Uważajcie na to ucho! U nas zaczęło sie tak samo, syn dostał trzydniowy antybiotyk zeby moc jechać na narty i po 1,5 tyg wróciło ze wzmożoną siłą [emoji17]
Dużo zdrówka!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Polecam saszetki Apap przeziębienie. Możemy akurat te bo to paracetamol z witamina C rozgrzewa i fajnie działa ;)
 
reklama
Do góry