reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Biedulooo nie mogę znaleźć czy u ciebie ok już?

Ja uważam że przy pierwszym porodzie zaplacilabym bo miałam traumę tragiczna położna a pierwszy bywa najdłuższy dobrze wiedzieć że masz na kogo liczyć, ja po tragicznym pierwszym miałam zapisać się do prywatnej kliniki za 5600 oby tylko mieć opiekę, niestety/stety nie potrafią radzić sobie w trudnych przypadkach i jak są komplikacje z maluszkiem odsyłają do tego szpitala w którym rodziłam, a jak wiemy czasami 5 min robi różnicę...U mnie zdrowy rozsądek zadecydował i w sumie dobrze wyszło bo poród drugi był piękny
Któraś z was pisała że 800 zł pokój dla rodziców dałabym w ciemno bo dla mnie mąż po porodzie to must have bo mam często baby blues
emoji58.png


Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak już jest ok w prawdzie mały jakiś spokojny ale czytałam tu o tym przesunięciu łożyska więc myślę że może mi się przesunelo akurat i przez to nie czuje :) najważniejsze że serduszko bije i skurczy już nie ma więc jestem spokojniejsza. A niedługo usg to wszystko sie wyjaśni :) dbamy o siebie leczymy się z przeziębienia i czekamy :)
 
reklama
Mój mąż jest zawodowym strażakiem i w pracy z bardzooo różnymi sytuacjami sie spotyka. A na porodowce to był cień cienia haha nie był w stanie Pępowiny przeciąć bo mu słabo było :D strasznie przeżywał poród ,ale był dzielny do samego końca. Na pewno jakby nie chciał być ze mną na porodowce to ja bym nie nalegała,chociaż jak był to czułam sie bezpieczniej

5djylbetecfse5n6.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry