reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Biedronka dziękuję. Ale nadal w sercu gorycz i nie dosyt. Mam 01.02 połówkowe więc może popatrze. A jeszcze mnie wkurza mój stan, bo po anginie pozbierać się nie mogę..... Dramat!!!
 
Biedronka dziękuję. Ale nadal w sercu gorycz i nie dosyt. Mam 01.02 połówkowe więc może popatrze. A jeszcze mnie wkurza mój stan, bo po anginie pozbierać się nie mogę..... Dramat!!!

Dostałaś wczoraj skierowanie tak? A gdzie się umawiałaś?
Kurcze dalej Cię trzyma czy jesteś po prostu osłabiona?
 
I mnie gardło boli cały dzień:(

p19u9jcg81ehxczt.png
 
u mnie nie wynika to z moich marzeń o dziewczynce , bo mi było obojętne .Ale cała moja rodzinka z mężem na czele ( ale by było super jak by była dziewczynka ) Jak zadzwoniłam do teściowej i powiedziałam jej że jednak będzie chłopak to zażartowała że się mu utnie :( Ja z kolei jestem taka że jak by była dziewczynka to bym miała smutki szkoda że nie chłopczyk , więc idealne wyjście dla mnie to bliźniaki chłopczyk z dziewczynką :p
U mnie na przykład teściowie chcieli wnuczkę ja też czułam, że będzie dziewczynka, oprócz męża. Po usg w 12 tyg lekarz zobaczył chłopca. Mój pierwszy komentarz może mu odpadnie :-) Ale teraz się cieszę że będzie synek, a rodzina męża jest mega zawiedziona. Usłyszałam takie głupie komentarze od nich, że teść tak by się cieszył z pierwszej wnuczki jakby na chłopca miał nie spojrzeć nawet. Teść nigdy się nie interesował swoim jedynym dzieckiem, już widzę jak się wnuczką zajmuje. Teściowa ostatnio przyszła z przygotowaną listą imion dla dziewczynki jak powiedzieliśmy, że mamy już imię dla chłopca i będzie Leon to stwierdziła że skrzywdzimy dziecko. No i po 2 latach mam zachodzić w następną ciążę aby tym razem koniecznie była dziewczynka. Na szczęście w tym wszystkim mam ogromne wsparcie męża bo bym zwariowała.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Masakra jakaś, przecież nie mamy wpływu na płeć! Poszaleli...
Ja zawsze chciałam mieć pierwszego synka, jest córeczka i cieszę się, że zdrowo rośnie [emoji8]
Oswajam się z myślą, że synek może następnym razem.
Ale w mojej rodzinie to będzie pierwsza wnuczka po trzech chłopakach, więc dziadkowie się cieszą. A w rodzinie męża ostatnio były trzy dziewczynki i czekali w końcu na chłopca, ale też gratulują i dają ubranka.

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
U mnie na przykład teściowie chcieli wnuczkę ja też czułam, że będzie dziewczynka, oprócz męża. Po usg w 12 tyg lekarz zobaczył chłopca. Mój pierwszy komentarz może mu odpadnie :-) Ale teraz się cieszę że będzie synek, a rodzina męża jest mega zawiedziona. Usłyszałam takie głupie komentarze od nich, że teść tak by się cieszył z pierwszej wnuczki jakby na chłopca miał nie spojrzeć nawet. Teść nigdy się nie interesował swoim jedynym dzieckiem, już widzę jak się wnuczką zajmuje. Teściowa ostatnio przyszła z przygotowaną listą imion dla dziewczynki jak powiedzieliśmy, że mamy już imię dla chłopca i będzie Leon to stwierdziła że skrzywdzimy dziecko. No i po 2 latach mam zachodzić w następną ciążę aby tym razem koniecznie była dziewczynka. Na szczęście w tym wszystkim mam ogromne wsparcie męża bo bym zwariowała.

0d1y3e3kgrmge34s.png
O masakra... Jak mozna tak mowic przyszlej mamie??? Na prawdę tesciowie to sa z innych planet...

oar8s65gmlqg37sx.png
 
a ja pierwszy raz zawiodłam się na mojej teściowej ,kobieta ma już 64 lata i to będzie jej pierwszy wnuk tak oczekiwany a tu takie teksty , że się mu utnie, że szkoda .To mój mąż który też chciał dziewczynkę , teraz mi mówi że będzie miał z kim na ryby czy na piwo iść :Djeszcze gdyby on focha strzelił o to że chłopczyk to bym się załamała .
 
Nam wszystkim jest obojętne czy będzie chłopak czy dziewczyna :) ani ja ani mąż ani nasi rodzice i rodzeństwo nikt je nastawia się na konkretną płeć. Co będzie to będzie- najważniejsze żeby było zdrowe :) i cieszy mnie takie ich podejście.
Przed ciąża moja mama coś tam mówiła że tylko wnuczka. A teraz jak już coś siedzi w brzuchu i mówię że mam przeczucie ze chłopak to się cieszy ze będzie z nim chodziła na plac zabaw i tam jest taki fajny samochodzik... ;) także co będzie to będzie:) ja będę zaskoczona jak będzie dziewczynka ale na pewno nie zawiedziona :) jak chlopak- potwierdzę swoje przeczucia ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry