reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

hehehe mój mąż powiedział swojej mamie że jak chce dziewczynkę to żeby sobie sama zrobiła albo adoptowała :D
No i dobrze powiedzial... Madry maz :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
Biedroneczko, nie dostałam skierowania idę prywatnie. Nie mam jeszcze 35 lat. A Ty dostałaś skierowanie???
Zostało mi po anginie coś takiego jak uczucie bólu klujacego w prawym uchu przy przełykaniu śliny najczęściej i lewa strona gardła jakby oblepiona gęsta ślina była, nawet ciężko to odchrzaknac. Mam zatkany lewa stronę nosa więc podejrzewam że to jest jakoś powiązane.
Ręce mi opadają!! Laryngolog karze czekać aż przejdzie, mówi że może to być od zatok, ale nie ma szans teraz na przeswietlenie ich bo jestem w ciąży, głowa mnie często boli nad nosem więc może coś w tym jest. Byłam u radiologia na USG zeby zobaczył czy mi się jakieś świństwo nie zrobiło, mówi że jest wszystko tak jak być powinno. I mam nie szukać już bo po anginie to częste dolegliwości które mogą długo trwać. Chociaż żeby ból całkiem ustąpił było by cudownie.....
 
Mnie wczoraj położna "nastraszyla" ze może być dziewczynka... a ja tak bardzo nie chce dziewczynki :/
Zobaczymy 25 stycznia
 
Mój tato obstawiał chłopca ale jak powiedziałam ze dziewczynka to bardzo się cieszył, teściów nie mam ale na początku ciąży teściowa mi się śniła i mówiła ze będzie dziewczynka ( miała racje )
U nas to będzie pierwsza wnuczka bo mój brat jeszcze nie ma dzieci a siostry mojego męża to jeszcze dzieci .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z nosa mi sie leje, kicham jak glupia, kaszel mam okropny, az za brzuch sie lapie :( myslicie, se to z tym uchem moze byc zwiazane? Wieczorem wzielam juz 5 tabletke z antybiotyku



 
Z nosa mi sie leje, kicham jak glupia, kaszel mam okropny, az za brzuch sie lapie :( myslicie, se to z tym uchem moze byc zwiazane? Wieczorem wzielam juz 5 tabletke z antybiotyku



Bardzo możliwe, tam w środku wszystko połączone ucho nos gardło, więc dobrze że sobie ścieka, szybciej wrócisz do normy

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja pierwszy raz zawiodłam się na mojej teściowej ,kobieta ma już 64 lata i to będzie jej pierwszy wnuk tak oczekiwany a tu takie teksty , że się mu utnie, że szkoda .To mój mąż który też chciał dziewczynkę , teraz mi mówi że będzie miał z kim na ryby czy na piwo iść :Djeszcze gdyby on focha strzelił o to że chłopczyk to bym się załamała .
No jest to przykre niestety, jesteśmy w podobnej sytuacji u nich też pierwszy wnuk i mogą liczyć tylko na nas więc może dlatego taką presja na wymarzoną płeć. Teściowa miała jedno dziecko, dla obu babć mój mąż jest to jedyny wnuk mimo, że miały więcej dzieci. Wiec moje dziecko jest najbardziej wyczekiwane przez całą rodzinę męża. U mnie w domu jest inaczej moja mama ma już 9 wnucząt wiec z ich strony nie czuję żadnej presji. Tylko się bardzo cieszą bo jestem ostatnią najmłodszą córeczką i myśleli że nie doczekają:-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
reklama
Kitya haha ale tesciowie... Ale bardzo moich przypominają:p Co do imion to teściowa to fanka Brajanow i Kevinow a ja jej mowie, ze wybieramy między Teosiem a Feliksem;))) Patrzyła na mnie jak na kosmitke. Ale ja lubię im takie szpileczki dawac, bo oni z innej planety i kompletnie inne patrzenie na świat, teść taki najmądrzejszych na świecie i tylko ja mu się stawiam- ale zawsze kulturalnie, nigdy się jeszcze nie kłócilismy choć widzę jak z uszu para idzie:p
Daktyl ale przerabane, współczuję tego bólu. U mnie choroba przechodzi dzięki antybiotykowi, ale niestety synek dzisiaj tez do mnie dołączył z chorobą.

Co do płci to ja chciałabym dziewczynkę, ale czuje ze będzie chłopak i to też super:))) Pierwsze było mi kompletnie obojętnie i jest mój ukochany syneczek a teraz fajnie byłoby mieć córeczkę. Ale jak będzie syn to będzie oszczędnie! haha. A w rodzinie na płeć parcia nie ma ale z imionami właśnie problem, bo u mnie królują stare imiona a u męża w rodzinie takie ekhm... nowoczesne właśnie i jest zgrzyt. Ale na szczęście z mężem jesteśmy 100% zgodni;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry