reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie też wszystko mdłe bleee.
Mój mąż w końcu zmienił opony no to ja w samochód i do koleżanki! Teraz ryczeć mi się chce. Przy każdym ruchu taki bul że jestem wściekła i bez silna. Nawet przy zmienianiu biegów boli. Oczywiście naczytałam się o rozejściu spojenia łonowego i jedna opisywała właśnie silny ból przy stawianiu na jednej nodze a u mnie w tej pozycji boli najbardziej. Już nawet butów nie założę normalnie. To musi być to bo jak nie to co. Miałam takie plany co do tej ciąży, wykorzystać ten czas a teraz najchętniej bym się nie ruszyła z miejsca [emoji24]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja leżę w łóżku mój mały też uśpiony [emoji3] gdzie kupić opaski dla niemowląt? Marzy mi się taka...Macie stracha że wam się płeć zmieni??? Czy tylko ja schizuje...USG za miesiąc [emoji53] może by tak prywatnie się zapisać i nikomu nic nie mówić czy się napromieniuje za bardzo...???? W domu by mnie zjedli jakby wiedzieli

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Opaski fajne na dawandzie. Juz mam kilka upatrzonych hihi ale właśnie jeszcze staram sie nie kupować typowo babskich rzeczy.

Co do USG to gdyby bylo szkodliwe chociaz troszeczkę to by nie robili a niektore kobitki to nawet co 2 tygodnie mają a pod koniec ciąży to co chwila będziemy latać

7v8r9jcg9vxigot5.png
 
Mam pytanko do mam co czują ruchy . To moja druga ciąża. Czuje już ruchy dość mocno aż widać jak brzuszek skacze momentami. Ale zawsze czuje ruchy tak bardziej z prawej strony. A z lewej nie . Czy to normalne ? W pierwszej czułam wszędzie na środku i po obu bokach. Tak dziwnie teraz [emoji23]
Ja przy dwójce teraz czuję z jednej strony i środkiem. Dzieciaczki są małe, i jak to mówi mój gin mają jeszcze dużo miejsca. Może być też tak że po tej drugiej stronie pięknie rozrasta się łożysko

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy tez tak macie, ze hmmm stracilyscie smak ? W sensie ja mam od pewnego czasu problem z doprawianiem. Nie potrafię utrafic. Najczesciej nie dosole, nie dopieprze... sama widzę jaka to mi sprawia trudnosc ale ja juz maz mowi ze cos jest niedoprawione - gdzie zawsze bylo i to w punkt- to juz jest kiepsko ;) wczoraj robilam zapiekanke makaronowa- nieslona ale za to tak ostra ze twarz wykreca ;)

p19u9jcg81ehxczt.png

Zając może się już psychicznie przygotowujesz do rozszerzania diety dzidziolowi i stąd ten brak smaku [emoji38]

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Ale tu dzisiaj mały ruch :) poszłam dzisiaj do kosmetyczki poprawić sobie humor, upolowała na Tesco kilka cienkich sweterków będzie już na wiosnę.
Ja smaku nigdy nie miałam zawsze problem z doprawianiem wiec bez zmian:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przeszłam dziś małe załamanie na zakupach z powodu tak głupiego że aż mi wstyd .Oglądałam ubranka dla dzidziusia i tak ręką odruchowo złapałam za śliczną sukieneczkę i nagle sobie uświadomiłam że to nie dla mojego .Potem patrzyłam na ubranka dla chłopczyków i nic mi się nie podobało :oops: takiego jakiegoś wewnętrznego focha miałam .To nie jest tak że się nie cieszę z chłopczyka , bo bardzo się cieszę , ale jakoś tak dzisiaj nie miałam ochoty robić och i ach na zakupach , nic nie kupiłam .:(
 
U mnie też wszystko mdłe bleee.
Mój mąż w końcu zmienił opony no to ja w samochód i do koleżanki! Teraz ryczeć mi się chce. Przy każdym ruchu taki bul że jestem wściekła i bez silna. Nawet przy zmienianiu biegów boli. Oczywiście naczytałam się o rozejściu spojenia łonowego i jedna opisywała właśnie silny ból przy stawianiu na jednej nodze a u mnie w tej pozycji boli najbardziej. Już nawet butów nie założę normalnie. To musi być to bo jak nie to co. Miałam takie plany co do tej ciąży, wykorzystać ten czas a teraz najchętniej bym się nie ruszyła z miejsca [emoji24]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
. Ja tez mialam inne plany co do ciazy ,myslalam ze bede chodzic sobie na joge ,jakies cwiczenia dla ciezarnych.Biegala po sklepach za ubrankami ,czytala poradniki i w ogole mase innych rzeczy.A dopiero teraz wracam do zywych ,Ale i tak nic mi sie nie chce jak wczesniej.Wspolczuje ci boli. :/
 
reklama
Do góry