reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja przeszłam dziś małe załamanie na zakupach z powodu tak głupiego że aż mi wstyd .Oglądałam ubranka dla dzidziusia i tak ręką odruchowo złapałam za śliczną sukieneczkę i nagle sobie uświadomiłam że to nie dla mojego .Potem patrzyłam na ubranka dla chłopczyków i nic mi się nie podobało :oops: takiego jakiegoś wewnętrznego focha miałam .To nie jest tak że się nie cieszę z chłopczyka , bo bardzo się cieszę , ale jakoś tak dzisiaj nie miałam ochoty robić och i ach na zakupach , nic nie kupiłam .:(

Wiem o czym mówisz ja jak się dowiedziałam ze będziemy mieć dziewczynkę a wcześniej mówiono o chłopcu to tez czułam takie małe rozczarowanie nie dla tego ze się nie cieszę ale dlatego ze się nastawiałem . Teraz się bardzo cieszę z dziewczynki
 
reklama
A ja z utesknieniem czekam na nastepna wizytę, żeby wreszcie poznać płeć. Wszyscy mi mówią, że będzie synuś, bo pięknie wyglądam w ciąży ;) i chyba przez to coraz bardziej nastawiam sie na chlopca.


 
Smaki cały czas czuję, ale mam teraz tendencje do wyostrzania ich, bardziej przyprawiam, moja łagodna kuchnia nabiera pikantnego smaku ;)

 
A ja z utesknieniem czekam na nastepna wizytę, żeby wreszcie poznać płeć. Wszyscy mi mówią, że będzie synuś, bo pięknie wyglądam w ciąży ;) i chyba przez to coraz bardziej nastawiam sie na chlopca.


U mnie zdania są podzielone... jedni mówią chłopak drudzy dziewczyna:) zobaczymy

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ostatnio, az mi głupio sie do tego przyznać, ale popadam w skrajnosci...raz bym chciała miec ogromny brzuch i marze, zeby był juz czerwiec, a za chwile jestem przerazona zmiana mojego ciała, tym, ze nie mieszcze sie w ubrania itp., ze jeszcze kilka tygodni i nie bede chodzic do ukochanej pracy, choc jak dzwoni budzik to nie chce mi sie tam isc... Ach te hormony :( Chyba dzis mam gorszy dzień :(

 
Ja przeszłam dziś małe załamanie na zakupach z powodu tak głupiego że aż mi wstyd .Oglądałam ubranka dla dzidziusia i tak ręką odruchowo złapałam za śliczną sukieneczkę i nagle sobie uświadomiłam że to nie dla mojego .Potem patrzyłam na ubranka dla chłopczyków i nic mi się nie podobało :oops: takiego jakiegoś wewnętrznego focha miałam .To nie jest tak że się nie cieszę z chłopczyka , bo bardzo się cieszę , ale jakoś tak dzisiaj nie miałam ochoty robić och i ach na zakupach , nic nie kupiłam .:(
Doskonale cie rozumiem. Byłam pewna że będzie śliczna mała dziewczynka. już w 13 tyg uświadomił mnie lekarz że będzie chłopiec. I to nie jest tak że mi jest z tego powodu przykro. Jestem przeszczesliwa że synuś, że będzie taki mały rozrabiaka. Ale jak tylko słyszę że ktoś w moim otoczeniu będzie miał dziewczynę to samoczynnie serce mi ściska. Przejdzie nam jak zobaczymy już naszych małych gentelmenów ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Doskonale cie rozumiem. Byłam pewna że będzie śliczna mała dziewczynka. już w 13 tyg uświadomił mnie lekarz że będzie chłopiec. I to nie jest tak że mi jest z tego powodu przykro. Jestem przeszczesliwa że synuś, że będzie taki mały rozrabiaka. Ale jak tylko słyszę że ktoś w moim otoczeniu będzie miał dziewczynę to samoczynnie serce mi ściska. Przejdzie nam jak zobaczymy już naszych małych gentelmenów ;)

w57vyx8dubspq12k.png
Mialam dokladnie to samo w 1 ciazy... Az mi glupio bylo no ale serce mowilo swoje a rozum swoje... Teraz kocham go nad zycie :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
u mnie nie wynika to z moich marzeń o dziewczynce , bo mi było obojętne .Ale cała moja rodzinka z mężem na czele ( ale by było super jak by była dziewczynka ) Jak zadzwoniłam do teściowej i powiedziałam jej że jednak będzie chłopak to zażartowała że się mu utnie :( Ja z kolei jestem taka że jak by była dziewczynka to bym miała smutki szkoda że nie chłopczyk , więc idealne wyjście dla mnie to bliźniaki chłopczyk z dziewczynką :p
 
reklama
Cymera- moja Koleżanka od zawasze chciała mieć córkę i urodziła chłopca. Do 22tc kupywała różowe ubranka i kocyki potem był szok i łzy a teraz kocha go nad życie i nie zamianiła na córkę.

A u mnie w rodzinie mówią - może jej coś urośnie i będzie Polek [emoji23][emoji16] mi to bez różnicy w sumie.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Do góry