reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja leżę w łóżku mój mały też uśpiony [emoji3] gdzie kupić opaski dla niemowląt? Marzy mi się taka...Macie stracha że wam się płeć zmieni??? Czy tylko ja schizuje...USG za miesiąc [emoji53] może by tak prywatnie się zapisać i nikomu nic nie mówić czy się napromieniuje za bardzo...???? W domu by mnie zjedli jakby wiedzieli

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
usg to fala dźwięku a nie promieniowanie...

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja leżę w łóżku mój mały też uśpiony [emoji3] gdzie kupić opaski dla niemowląt? Marzy mi się taka...Macie stracha że wam się płeć zmieni??? Czy tylko ja schizuje...USG za miesiąc [emoji53] może by tak prywatnie się zapisać i nikomu nic nie mówić czy się napromieniuje za bardzo...???? W domu by mnie zjedli jakby wiedzieli

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Usg to dzwiek nie promieniowanie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
No tak [emoji4] ale tak mi dupę trują że to szkodliwe...A niektóre macie co wizytę prawda?

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
ja tak mam. Na razie miałam chyba 7 ? za tydzień kolejne ;)
Usg nie jest szkodliwe ;) przecież kobiety które są lekarzami pracują w ciąży i robią usg pacjentkom ;) Myślisz że ryzykowałyby zdrowiem swoich dzieci? :)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Rybcia usg jest całkowicie bezpieczne. Jakby było w najmniejszym stopniu szkodliwe to nikt by go nie robił ciężarnym.

U nas tez śnieg topnieje i chlapa ale jest mi to obojętne. Urlop w Polsce i tak spędzamy w domu, i ja i synek na antybiotyku, właśnie zasnął mi biedny ma rękach z gorączką. Taki mamy odpoczynek.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanko do mam co czują ruchy . To moja druga ciąża. Czuje już ruchy dość mocno aż widać jak brzuszek skacze momentami. Ale zawsze czuje ruchy tak bardziej z prawej strony. A z lewej nie . Czy to normalne ? W pierwszej czułam wszędzie na środku i po obu bokach. Tak dziwnie teraz [emoji23]
 
reklama
Mam pytanko do mam co czują ruchy . To moja druga ciąża. Czuje już ruchy dość mocno aż widać jak brzuszek skacze momentami. Ale zawsze czuje ruchy tak bardziej z prawej strony. A z lewej nie . Czy to normalne ? W pierwszej czułam wszędzie na środku i po obu bokach. Tak dziwnie teraz [emoji23]

Ja tez czuje tylko po prawej.Wszystko chyba zalezy od ulozenia dziecka ale zapewne to sie bedzie zmieniac wiec nic sie nie przejmuj;)
 
Do góry