reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To juz nie mozna nazywac pasta cukrowa a czym pastopodobnym..oryginalna pasta z dobrej firmy jest tak gesta jak jest zimna ze ledwo palec wchodzi

Możliwe.Ja zawsze robiłam sama na podstawie tutoriali.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
reklama
Jak Was tak czytam to.musze stwierdzić ze jestem w jeszcze w innym świecie :D mam po córce jakies rzeczy ale po za tym nie mysle o.kupnie wyprawki...nawet niewiem kiedy pomysle haha. Caly czas w mojej glowie praca i córka. Zapewne bedzie tak jak we wczesniejszej ciąży.. miesiąc przed porodem jednego dnia zrobilam wszystkie zakupy potrzebne dziecku . Drugiego pomyslalam o sobie i po sprawie haha ...a Wy juz o pampersach juz myslicie..

5djylbetecfse5n6.png
 
Aaaa ja myślę o tym ze niechce mi.sie ruszyć do kuchni :D wrocilam.z pracy i.mam chwile relaksu ..młoda szaleje w brzuchu ,od 2 dni to cuda tam wyprawie. A w kuchni czeka na mnie praca bo bede faworki robiła!

5djylbetecfse5n6.png
 
Jak Was tak czytam to.musze stwierdzić ze jestem w jeszcze w innym świecie :D mam po córce jakies rzeczy ale po za tym nie mysle o.kupnie wyprawki...nawet niewiem kiedy pomysle haha. Caly czas w mojej glowie praca i córka. Zapewne bedzie tak jak we wczesniejszej ciąży.. miesiąc przed porodem jednego dnia zrobilam wszystkie zakupy potrzebne dziecku . Drugiego pomyslalam o sobie i po sprawie haha ...a Wy juz o pampersach juz myslicie..

5djylbetecfse5n6.png

Ja też dużo czasu poświęcam synkowi, bo razem jesteśmy cały dzień w domu, bo ja już na L4 jestem. Natomiast jeśli Szymcio idzie na drzemke, albo już spi na noc, to ja bardzo często buszuje w poszukiwaniu nowych rzeczy dla dzidziusia :)
 
Ja tam nie zamierzam jeszcze nic kupować - bliżej 30tygodnia zacznę. Teraz tylko bym miała problem gdzie to trzymać ;) no i ja może nie jestem jakaś bardzo przesądna, ale dla mnie za wcześnie (17tydzien kończę) jeszcze. W środę moze poznam płeć to pewnie zacznie kusić jakies ubranko chociaz jedno ;)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Paste cukrowa sie uzywa bez paskow.. moze mowisz o zimnym wosku nie pascie ? Paste sie naklada na palec i taka gulka pracujesz wyrywajac wlos malymi partiami..

Tak wiem jaka jest zasada i czasem jak dobrze trafię z konsystencją to tak robię. Ale dla osób które nie lubią się babrać to paskami będzie szybciej. A jak sobie ugotuje z pół kg cukru to tej pasty mam spokojnie na kilka depilacji.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Do góry