reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zając, dobrze pamiętam, że z wit. bierzesz Prenetal duo? Jesli tak to napisz mi prosze, czy dha bierzesz jedną czy dwie tabletki. Moja gin.też mi poleciła te wit., biorę je od poniedziałku, bo dopiero przyszly (kupiłam na allegro) i na razie biorę jedną classic i jedna dha.

Ja też biorę po jednej. Powinno się brać dwie niby... zapytam w poniedziałek ginekologa :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Jezu strasznie dużo tych pampersów schodzi :szok: a ja myślałam że 7 dziennie :oops: pytam bo u nas są promocje kup paczkę drugą masz gratis ale one są dość rzadko. Pytałam ostatnio moją mamę ile miała pieluch tetrowych , bo jak ja byłam mała pampersów nie było , powiedziała że pond 40 szt.:o
 
Jezu strasznie dużo tych pampersów schodzi :szok: a ja myślałam że 7 dziennie :oops: pytam bo u nas są promocje kup paczkę drugą masz gratis ale one są dość rzadko. Pytałam ostatnio moją mamę ile miała pieluch tetrowych , bo jak ja byłam mała pampersów nie było , powiedziała że pond 40 szt.:o
No duzo duzo... 7 to schodzi pozniej jak juz dziecko jest wieksze :)
Ja bym brala w takiej promocji :) tylko patrz na rozmiary 1 uzywa sie krotko 2 juz troszke dluzej

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Ja osobiście nie lubię baby dream. Strasznie czuć mocz.. nie wiem jak z 1 bo od początku używałam pampersów. 1 dosyć krótko, 2 z miesiac a później przerzucilam się na 3 i te sporo czasu używałam. Dodam że synek miał 52cm i 2930g jak się urodził.
 
Heda ma rację nie wiesz jakie dziecku podpasuja. My próbowaliśmy dada ale odparzaly go strasznie i potem był pampers przez dłuższy czas a teraz ten tourjour czy jakoś tak z Lidla. Teraz chce od nich zacząć prubowanie bo tańsze od pampów a wydają mi się bardzo podobne jakościowo.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
U nas odwrotnie...pampers uczulal a dada nie

 
U nas sprawdziły się dady, pampersy też były ok (ale te zielone, te białe uczulały małego), ale drożej wychodziły - aczkolwiek jak była fajna promocja to i pampersy oryginalne były. Synek akurat miał mało wymagającą dupkę takze nie było problemu.

Zapasów nie robie bo nie wiem jaka wrażliwa dupka teraz się trafi ;) a 1 użyliśmy chyba jedno czy dwa opakowania i wskoczył w 2 takze tez szkoda zapasu


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Dziewczyny do depilacji polecam pastę cukrową włoski wyrywam z włosem dużo mniej boli niż woskiem, nic potem nie wrasta i nie uczula. Pastę można kupić ale też zrobić samemu z cukru soku z cytryny i wody (są przepisy na Youtube) a paski tne ze starych koszulek bawełnianych lub jeansów :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Do góry