reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Fakt zawsze to ciepłej;)
Ja chyba teraz co zima będę nosiła Spodnie ciążowe- ciepło w nery i schaby;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja też jestem zachwycona tymi spodniami, nie dość, że mega wygodne to jeszcze cieplutko [emoji5]

 
reklama
Nie znam się na kremach do depilacji, ale to raczej nic dobrego. Mnie bardzo poparzył jak raz użyłam.


Cymera co do pieluch to ja już nie pamiętam, ale teraz na FB w kilku grupach były afery odności pieluch pampers i dada- podobno mają jakieś związki smoły i dzieci miały wbitą w pupkę jakby smołę... Nie wchodziłam w szczegóły , bo jeszcze nie planuje zakupu pieluch, ale warto się zorientować na ten temat.


w57vxzkr0voyai9q.png
 
Ja tez mam wlochy...pesetkuje...nie ma wyjscia...jestem blondynka ale owlosiona jak malpa od urodzenia moj syn identyko..caly kudlaty...

c55f3e3kq403a9og.png
 
Pytanie do was , ile dziennie schodzi pampersów tak przeciętnie ? i jakie są dobre ? kupować firmowe ? czy wszystkie mają ten pasek (wyznacznik czy pieluszka jest już mokra ) ? jak to wychodzi cenowo ?
Pytam bo do wyprawki trzeba dorzucić pieluszki , pamiętam jak moja koleżanka była w 9 m ciąży i miała dość duży zapas , bo kupiła na mega promocji .
Ja przez pierwszy miesiac kupowalam pampers tylko te biale one sa duzo lepsze chociaz sporo drozsze... A ile schodzi? U nas nawet okolo 15 na dobe na poczatku szlo... Ja kupowalam przrz internet bo bylo najtaniej :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Pytanie do was , ile dziennie schodzi pampersów tak przeciętnie ? i jakie są dobre ? kupować firmowe ? czy wszystkie mają ten pasek (wyznacznik czy pieluszka jest już mokra ) ? jak to wychodzi cenowo ?
Pytam bo do wyprawki trzeba dorzucić pieluszki , pamiętam jak moja koleżanka była w 9 m ciąży i miała dość duży zapas , bo kupiła na mega promocji .

W pierwszych miesiącach to 10-12 nawet. Ja zawsze używałam tylko pampersow bo mi najlepiej pasowały. Pasek jest w pampersach premium- czy cos takiego- w białych, w zielonych nie ma. Zapasy można robić w późniejszym etapie jak pampki są na dużą rozpiętość wagową. Te mniejsze szybko się zmieniają i nie wstrzelisz się. 1 ja używałam moze2mce. 2 tez krótko. Potem dłużej 3. A najdłużej 4 i 5.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Ja przez pierwszy miesiac kupowalam pampers tylko te biale one sa duzo lepsze chociaz sporo drozsze... A ile schodzi? U nas nawet okolo 15 na dobe na poczatku szlo... Ja kupowalam przrz internet bo bylo najtaniej :)

oar8s65gmlqg37sx.png
Ja bym pieluch na zapas nie kupowała, bo co jak dziecko będzie miało uczulenie. A promocje zawsze jakieś będą. Znajomi chwalą pieluchy z biedry. Więc po prostu trzeba zobaczyć co dziecku i tobie będzie odpowiadać.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry