reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie Madalińskiego odpada bo tam dużo dodatkowych "usług" jest płatnych... wychodze z założenia; ze jak mi tyle zabierają na NFZ i chodzę do lekarza i na usg prywatnie to poród bez dodatkowych opłat należy mi się jak psy buda ;)
Dziewczyny a słyszałyście może jakieś opinie o Szpitalu Praskim (Przemienienia Pańskiego)?
 
reklama
Hej.
Piszę że szpitala. Masakra, 7 godzin czekałam na łóżko. Założyli mi Holter ale to będzie masakra. Ciśnienie cały czas 160/80 tak mnie to stresuje że masakra. Jedyny plus to ze miałam usg i poznałam płeć.

Będzie chłopiec <3 <3 <3
Przeczucia się sprawdziły ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję poznania płci wspolczuje pobytu w szpitalu. Cierpliwości. Złość tylko ci ciśnienie podniesie[emoji39]

 
Hej dziewczyny.

Beata, Marciotek fajnie, że znacie już płeć :)

Jestem dzisiaj zmęczona i do tego nerwowa strasznie, podbrzusze boli, ech, byle do jutra - może będzie lepszy dzień ;)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
A ja byłam na wizycie i załatwił mnie ekspresowo oczywiście bez fotela a usg następnym razem będzie. Nie wiem co mi odbiło chyba trochę się zawiodłam i lawina poszła. Do końca dnia będę ryczeć. Już mąż się mnie pytał czy mogę zostać sama w domu... A tak się cieszyłam że w tej ciąży nie mam takich stanów. Nic to trzeba jakoś przetrwać i nie użalać się. W środku mózgu wiem że przesadzam hehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zojaiigi witaj [emoji4]
Bellax takie uplawy to ja mam notorycznie. Spoko [emoji6]

Wróciliśmy od lekarza, junior zdrowy, waży 225 g[emoji4] uparty okropnie. Chyba 10 minut lekarz próbował podejrzeć płeć i nic....zacisnął nóżki i nie chciał zmienić pozycji....No i nadal nie wiem czy chłop czy baba [emoji23]


7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Cześć Dziewczynki :)

Beata, Marciotek- ja również gratuluje poznania płci maleństwa ♡

Kempu- ja skończyłam najpierw studium z fizjoterapii, natomiast studia, w tym mgr zrobiłam z zarządzania :)

Dziewczynki z niskim zelazem zapraszam dzisiaj na obiad- u mnie domowe burgery ze 100% wołowiny ;)
 
reklama
Zojaiigi witaj [emoji4]
Bellax takie uplawy to ja mam notorycznie. Spoko [emoji6]

Wróciliśmy od lekarza, junior zdrowy, waży 225 g[emoji4] uparty okropnie. Chyba 10 minut lekarz próbował podejrzeć płeć i nic....zacisnął nóżki i nie chciał zmienić pozycji....No i nadal nie wiem czy chłop czy baba [emoji23]


7v8rikgn6c3m2w2o.png
Wstydzioszek mały[emoji4]

 
Do góry