reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja na zakupy wybiorę się wiosną, będę już na zwolnieniu, więc i czasu więcej, i mam nadzieje siły i energii. Po badaniach w styczniu zaczne robic listę zakupów, bo w sumie słabo się orientuję w tym co jest potrzebne i w jakiej ilości ;-)

 
reklama
Dziewczyny ! Chyba czułam! Leżałam z ręką na brzuchu i tak sobie potrzachnelam ręką. A tu za chwilę dosłownie takie hmmm bulgotanie we flaczkach. Wzięlam drugi raz nic. Trzeci raz... to samo bulgotanie :) czułam w środku na zewnątrz nie. Czuję że to mogłobyc moje dzidziolstwo kochane :)

Co do zakupów tak jak pisałam na zakupowym- w styczniu skupie się na pieluszkach, butelkach, otulaczach. Pościel. I drugi kocyk dokupie jak będę znała płeć i kupię wózek:) bo do wózka chce mieć komplet- kocyk, poduszka i organizer :)

p19u9jcg81ehxczt.png
Wow, super. Ja jeszcze nic nie czuję, ale czekam na ten moment z niecierpliwością :-)

 
Miałam właśnie o ciebie pytać [emoji58] a choć trochę lepiej?

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom


Dziękuję, zdecydowanie lepiej. Denerwuje się bo został mi tak jakby ból ucha a laryngolog twierdzi że to bolące węzły (podobno przy anginie to bardzo częste),niby dzisiaj mniej czuje ale jednak czuje i bardzo się tym denerwuje. A chyba bardziej się tego boję, że po antybiotyku mi nie minie i nie wiem co zrobię. Antybiotyk mam jeszcze na dziś i jutro cały dzień. Cóż muszę czekać i liczyć na cud. Pierwszy raz w życiu takie chorobsko mnie dopadła. Oczywiście jeszcze coś odktusza ale jest to zdecydowanie inna wydzielina niż ta poprzednia.
 
Rybcia, Karabrsque, Osza gratuluje dziewczynek !

Martusia, Bellax gratuluję synusia!

Osza jak była ta "gulka" pod pepkiem gdzieś to najprawdopodobniej dzidziolek. Mi często się tak wypycha.

Bellax trzymam kciuki, żeby było juz dobrze. Za jakieś 5 miesiecy wrócisz do masaży :)

Zając gratuluję ruchów :) teraz już będą coraz bardziej wyraźne z tygodnia na tydzień. :)

Dzwoniła do mnie dziś Pani z kliniki laryngologii. Nikola ma mieć usunietego migdała trzeciego i dwa te boczne zmniejszone bo są za duże. Czekaliśmy na termin w klinice jednego dnia - na ten sam dzień po zabiegu się wychodzi. Mówili luty -marzec a tu bach tel i 9 stycznia. Ależ się zestresowalam. W poniedziałek muszę jej badania porobić. No ale lepiej że szybciej niż później.. . Może zacznie w końcu normalnie jesc a nie tylko jogurty i serki...


 
reklama
Ja wiem.ze nie powinno mnie to interesować, ale czy "przytulacie" się z mężami?? Mam straszna ochotę ale się boję :-(

My ostatnio mieliśmy przerwę, ale wróciliśmy w wielkim stylu [emoji6]

Ja zdecydowanie mam potężniejsze orgazmy w ciąży, no i wystarczy, że pomyślę tylko i już jestem gotowa [emoji23]


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Do góry