reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry:) wstałam i czuję się jak na kacu- głowa znowu boli. Kiedy to się skończy? Wczoraj cały dzień, a dziś? Wizytę u ginekologa mam dopiero 9.01 powiem jej o tym. I koniecznie wtedy poproszę o usg jesli sama mi nie zrobi żeby zobaczyć swoje maleństwo- dziś znów miałam jakieś durne sny...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Przecież nasze porody będą expresowe i bezbolesne;)


p19u9jcg81ehxczt.png
Wczoraj cały dzień myślałam o porodzie. Strasznie się boję mimo , że to będzie drugi . A 1 był cudowny. Miałam robiona konizacje szyjki ( mam wycięty kawałek) . Chyba nie odwaze się rodzic naturalnie nawet jak będę mogła. Boje się o swoją szyjke. Na 99% cesarka i strasznie się boję. Na słuchałam się ze po cesarkach ledwo z łóżka wstają laski. Boje się ze karmić maleństwa nie dam rady. Z resztą ciekawe jak z pokarmem po cc. Po naturalnym leci odrazu bo oksytocyna itp daje sygnał. A po cc? Może pojawi się po paru dniach . Jestem przerazona [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Wczoraj cały dzień myślałam o porodzie. Strasznie się boję mimo , że to będzie drugi . A 1 był cudowny. Miałam robiona konizacje szyjki ( mam wycięty kawałek) . Chyba nie odwaze się rodzic naturalnie nawet jak będę mogła. Boje się o swoją szyjke. Na 99% cesarka i strasznie się boję. Na słuchałam się ze po cesarkach ledwo z łóżka wstają laski. Boje się ze karmić maleństwa nie dam rady. Z resztą ciekawe jak z pokarmem po cc. Po naturalnym leci odrazu bo oksytocyna itp daje sygnał. A po cc? Może pojawi się po paru dniach . Jestem przerazona [emoji23][emoji23][emoji23]
Sratatata i jedno boli i drugie..boli tak naprawde pierwsze chwile pionizacji, potem da sie zyc..a karmienie jak dostawiasz przyjdzie i przy cc

 
Hej, ja po cesarce nie mialam problemu z pokarmem. Na pooperacyjna moja lekarz przyniosla mi malego i odrazu przyssal sie do cyca. Po 12 godzinach podniesli mnie z lozka i smigalam po korytarzu jak maly motorek. Moze najwiekszym problemem bylo samo podniesienie sie z lozka, do tego bylo dosyc wysokie, a ja niska.. wiec to bylo dla mnie najwieksza przeszkoda. ale jak wiadomo kazda moze zniesc cesarke inaczej. Ja osobiscie nie zgodze sie na porod naturalny, bo po pierwszym - gdzie 12 godzin staralam sie urodzic naturalnie i skonczylo sie cc, podziekowalam ;p wole cc.

Tak poza tym, dlugo sie nie odzywalam, bo wiekszosc czytalam tylko. Bylam w we wtorek na usg 3d, mam juz potwierdzone ze bedzie u mnie drugi chlopczyk, maly tak sie wierci i kopie ze caly czas go praktycznie czuje.
 
Racja ;)
Madzian a z jakiego powodu miałaś ten zabieg? Ja się zastanawiam jak mi pójdzie poród naturalny z tą naroślą na szyjce. Pewnie się będzie paprać hmmm

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam nadżerke. A że rodziłam to odrazu mnie kroili. Co się okazało to była gruczołowa czyli fizjologiczna jej się nawet leczyć nie powinno. Miałam 20 lat i zrobili mi konizacje kretyni. Mam nadzieję że donosze ciążę bez problemu i nie bd z tego powodu komplikacji. Chodz czuje ze pod koniec i tak czeka mnie szew okrezny albo passar [emoji29]
 
Wczoraj cały dzień myślałam o porodzie. Strasznie się boję mimo , że to będzie drugi . A 1 był cudowny. Miałam robiona konizacje szyjki ( mam wycięty kawałek) . Chyba nie odwaze się rodzic naturalnie nawet jak będę mogła. Boje się o swoją szyjke. Na 99% cesarka i strasznie się boję. Na słuchałam się ze po cesarkach ledwo z łóżka wstają laski. Boje się ze karmić maleństwa nie dam rady. Z resztą ciekawe jak z pokarmem po cc. Po naturalnym leci odrazu bo oksytocyna itp daje sygnał. A po cc? Może pojawi się po paru dniach . Jestem przerazona [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja jeszcze o tym nie myślę... :) może jak brzuszek będzie większy wtedy to do mnie dotrze [emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziewczyny do porodu jeszcze tyyyle czasu ;) jeszcze zdążymy się ponakręcać Xd. Ja sobie wczoraj obejrzałam jak wygląda cc na prawdę i mnie to nie przeraziło więc chyba to dobry znak ;). na 17 idę na masaż, może moje plecy wreszcie trochę mi odpuszczą, a o 18 40 idziemy do gina ^^ od miesiąca nie widziałam mojej dzidzi. Poproszę panią dr, żeby jeszcze raz sprawdziła czy napewno chłopca noszę pod sercem ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Miałam nadżerke. A że rodziłam to odrazu mnie kroili. Co się okazało to była gruczołowa czyli fizjologiczna jej się nawet leczyć nie powinno. Miałam 20 lat i zrobili mi konizacje kretyni. Mam nadzieję że donosze ciążę bez problemu i nie bd z tego powodu komplikacji. Chodz czuje ze pod koniec i tak czeka mnie szew okrezny albo passar [emoji29]
O jena :( bidulko... Mi właśnie powiedzieli ze po porodzie najwyżej kawałek szyjki wytną ale nie przekonuje mnie to.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry