reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O jena :( bidulko... Mi właśnie powiedzieli ze po porodzie najwyżej kawałek szyjki wytną ale nie przekonuje mnie to.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli nie planujesz więcej dzieci to pewnie. Mogą Ci też pobrać chyba próbkę do badań co to jest. I jak wyjdzie ze do wycięcia to wtedy masz pewność. No teraz to w tym temacie mądra jestem [emoji23][emoji23] szkoda ze po fakcie . No ale człowiek uczy się na własnej głupocie. Ufaj lekarza to ci zdrowe rzeczy wytną [emoji23][emoji23]
 
reklama
Wczoraj cały dzień myślałam o porodzie. Strasznie się boję mimo , że to będzie drugi . A 1 był cudowny. Miałam robiona konizacje szyjki ( mam wycięty kawałek) . Chyba nie odwaze się rodzic naturalnie nawet jak będę mogła. Boje się o swoją szyjke. Na 99% cesarka i strasznie się boję. Na słuchałam się ze po cesarkach ledwo z łóżka wstają laski. Boje się ze karmić maleństwa nie dam rady. Z resztą ciekawe jak z pokarmem po cc. Po naturalnym leci odrazu bo oksytocyna itp daje sygnał. A po cc? Może pojawi się po paru dniach . Jestem przerazona [emoji23][emoji23][emoji23]
Możesz i po naturalnym mieć problem z karmieniem nie ma zasady [emoji52] trzeba słuchać się lekarza jak każe CC to CC i do przodu. U nas dzisiaj USG jak mały lepiej się poczuje trzymajcie kciuki żeby pokazało czy jest chłopcem czy dziewczynką

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli nie planujesz więcej dzieci to pewnie. Mogą Ci też pobrać chyba próbkę do badań co to jest. I jak wyjdzie ze do wycięcia to wtedy masz pewność. No teraz to w tym temacie mądra jestem [emoji23][emoji23] szkoda ze po fakcie . No ale człowiek uczy się na własnej głupocie. Ufaj lekarza to ci zdrowe rzeczy wytną [emoji23][emoji23]
mojej mamie (35l.) wyszła zła cytologia, zrobili biopsje szyjki - rak. usunęli szyjke wysłali do badań i wiecie co? przy biopsji usunęli już cały nowotwór ... czyli ostatnia operacja = wycięcie zdrowej szyjki macicy...

w57vyx8dubspq12k.png
 
Rybcia- my często używamy nebbud i nic nigdy się nie działo. Czasem duże dawki. Jeśli nie jesteś pewna co do zasadności niepodania antybiotyku to zrób badania krwi Szczególnie CRP.

Natalka- zrób sobie te cytomegalie , będziesz spokojniejsza. Być może już na nią chorowałaś a nie potrzebnie się nakrecasz.

Ja nie oglądam tej porodówki ma tlc, tam właśnie wszystko jest pięknie, idealnie a w rzeczywistość jest zupełnie inaczej. W pierwszej ciąży ogladałam i potem byłam rozczarowana [emoji23]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Hej Dziewczyny.
Daje tylko znac, ze zyje i u nas dobrze wszystko. Wlasnie siedze w laboratorium. Dzis mocz i krew a jutro gin.
Nie mam na nic czasu. Odkąd M przeleciał codzien sie gdzieś gościmy...
Jak troche ochłone po Nowym Roku to Napewno sie odezwe.[emoji9]
Dużo zdrowka dla Was i pozdrawiam.
Teraz nim dojdzie moja kolej to trochę was poczytam.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Jeżeli nie planujesz więcej dzieci to pewnie. Mogą Ci też pobrać chyba próbkę do badań co to jest. I jak wyjdzie ze do wycięcia to wtedy masz pewność. No teraz to w tym temacie mądra jestem [emoji23][emoji23] szkoda ze po fakcie . No ale człowiek uczy się na własnej głupocie. Ufaj lekarza to ci zdrowe rzeczy wytną [emoji23][emoji23]
Niby nie planuje ale kto wie, życie jest przewrotne. Powinnam mieć wykonaną kolposkopie ale mój lekarz na nfz nie chciał mi dać skierowania. Po porodzie będę myśleć co dalej.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny, ja wolę nie oglądać takich programów bo nie chcę się niepotrzebnie nakręcać i martwić. Nie jestem pewna ale wydaje mi się że powoli zaczynam odczuwać ruchy.. Są to takie pulsacje po prawej stronie poniżej pępka. Dotykając brzucha jednak nic nie czuję.
Może tylko mi się zdaje;)
Ja kolejne usg mam dopiero 12,01 a połówkowe 01,02 więc jeszcze sporo czasu.
Jestem strasznie ciekawa czy opinia lekarza-specjalisty na usg genetycznym, że noszę dziewczynkę się sprawdzi :) Ostatnio mój lekarz prowadzący nie był w stanie nawet zmierzyć Crl z powodu ułożenia dziecka i byłam strasznie zawiedziona.
Szybkiego powrotu do zdrowia dla wszystkich chorowitek!
 
Znowu ładny dzionek. Od razu humor i lepszy. Ja namiętnie oglądam wszystkie porody i wcale.mnie to nie przeraża wręcz płacze jak szalona. Pewnie zacznę się bać jak będę bliżej rozwiązania a tymczasem będę oglądać wszystko. Na którymś przyrodniczym programie nie pamiętam którym jest fajny program Cztery porody na minutę bodajże. Tam pokazują porody z różnych stron świata. Najbardziej drastyczne są w krajach afrykańskich gdzie prawie nie istnieje opieka zdrowotna. To jest dopiero hardkor

 
reklama
Do góry