reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kochane ja po dzisiejszej wizycie na Śląsku wiem kto u mnie w brzuchu mieszka :)
Wymarzony drugi synek :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Witam dziewczynki poświątecznie [emoji8] Mi się wydaje że przez święta dużo nie przytylam ale na wagę nie wchodzę [emoji4] lepiej zyć w nieświadomości [emoji38]
Ogólnie to załapałam jakiegoś doła bo wczoraj mój mąż poszalal z zakupami i ja już nie wiem gdzie to upchac [emoji21] i zamiast się cieszyć to mi się płakać chce [emoji22] mam nadzieję że mi przejdzie....
Pozdrawiam cieplutko [emoji7]

16udskjopmtfyunf.png
 
Cześć dziewczyny. Powoli otrzasam się ze świątecznego doła i wracam do życia. Wczoraj przyjechałam do siostry do warszawy by trochę uciec myślami od problemów. Siostra dzisiaj do pracy pomaszerowała a ja siedzę z ddtvn.

Ja mam wizytę dopiero 12 stycznia i mam nadzieje wkoncu się dowiedzieć co będę miała. A tak apropo gratuluję wszystkim mamom które miały w ostatnich czasach wizyty [emoji5]

Pewnie wypije kawkę i jak pogoda pozwoli wybiorę się w swoje ulubione warszawskie miejsca powspominać czasy kiedy tu mieszkalam[emoji5]

 
Dzień doberek... Ładna mam dziś zimę za oknem. Święta minęły szybko głośno i męcząca, ekstra kg napewno wpadły ale tym razem można zwalić to na ciąże... Wczoraj miałam wizytę u lekarza i wszystko wygląda dobrze... Lekarz obstawia na dziewczynki tak jak i ja...więc jest szansa że oboje mamy rację.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Powoli otrzasam się ze świątecznego doła i wracam do życia. Wczoraj przyjechałam do siostry do warszawy by trochę uciec myślami od problemów. Siostra dzisiaj do pracy pomaszerowała a ja siedzę z ddtvn.

Ja mam wizytę dopiero 12 stycznia i mam nadzieje wkoncu się dowiedzieć co będę miała. A tak apropo gratuluję wszystkim mamom które miały w ostatnich czasach wizyty [emoji5]

Pewnie wypije kawkę i jak pogoda pozwoli wybiorę się w swoje ulubione warszawskie miejsca powspominać czasy kiedy tu mieszkalam[emoji5]

Ja też dziś ddtvn:) pogoda zapowiada się ładna więc ruszaj :) z szerokim uśmiechem :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry