reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Też idę 31.01 :D a do swojego na nfz 8.01 to może też już zrobi jako połuwkowe.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja u swojej gin mam 12.01,ale na nic nie liczę,bo ostatnio sama przyznała,że na tym sprzęcie to mało co widzi,nawet płci nie była w stanie potwierdzić...także dobrze malucha zobaczę dopiero 31 i wtedy liczę na zdjęcia :)
Tak to jest teraz mam lepszą gin,ale z beznadziejnym sprzętem,za to poprzednia gin była kiepska a sprzet miała wypasiony,bo nowy i zdj mi zawsze dawała.. trochę się boję,że moja p.doktor przez ten słaby sprzęt może coś przeoczyć.
 
reklama
To ja u swojej gin mam 12.01,ale na nic nie liczę,bo ostatnio sama przyznała,że na tym sprzęcie to mało co widzi,nawet płci nie była w stanie potwierdzić...także dobrze malucha zobaczę dopiero 31 i wtedy liczę na zdjęcia :)
Tak to jest teraz mam lepszą gin,ale z beznadziejnym sprzętem,za to poprzednia gin była kiepska a sprzet miała wypasiony,bo nowy i zdj mi zawsze dawała.. trochę się boję,że moja p.doktor przez ten słaby sprzęt może coś przeoczyć.
Ja mam teraz to samo. Chodzę na NFZ i to usg w gabinecie to masakra jakaś. Ja sama ledwo coś tam widzę. Dlatego w 22 tyg pójdę na prenatalne . A potem tak około 30-32 tyg umowie się prywatnie do tego samego lekarza od prenatalnych na zwykłe usg. To bd tylko 100 zł.
 
Czesc dziewczyny po swiatecznie !!!

Nawey nie probuje doczytac!!

Zmeczyl mnievwyjazd masakrycznie.

Ja ide na isg 17.01 to bedzie po skonczonym 20.

Milego wieczora

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Witam po swietach i po wizycie ;). U maluszka wszystko okey, wazy 179 g. Niestety plci nie znamy, bo uparciuszek nie chcial sie ujawnic :). Dziewczyny, a Wy na kazde usg sie same umawiacie? Moj gin tylko mowi kiedy mam przyjsc, sam pilnuje terminow.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam po swietach i po wizycie ;). U maluszka wszystko okey, wazy 179 g. Niestety plci nie znamy, bo uparciuszek nie chcial sie ujawnic :). Dziewczyny, a Wy na kazde usg sie same umawiacie? Moj gin tylko mowi kiedy mam przyjsc, sam pilnuje terminow.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Umawiamy się tylko na te 3 ważne usg ( w I, II i III trymestrze ) bo większość idzie do innych specjalistów niż chodzi normalnie.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Witam po swietach i po wizycie ;). U maluszka wszystko okey, wazy 179 g. Niestety plci nie znamy, bo uparciuszek nie chcial sie ujawnic :). Dziewczyny, a Wy na kazde usg sie same umawiacie? Moj gin tylko mowi kiedy mam przyjsc, sam pilnuje terminow.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja gin.tez sama wyznacza termin, kiedy mam się u niej pojawic. Wszystkie usg robie u niej.
Umawiamy się tylko na te 3 ważne usg ( w I, II i III trymestrze ) bo większość idzie do innych specjalistów niż chodzi normalnie.

w57vyx8dubspq12k.png


 
Ja mam teraz wizytę co miesiąc bo wszystko jest OK wiec każe się umawiać jak kończy się zwolnienie.
Teraz mi się nakłada bo prenatalne 13 a normalna wizyt 16


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam teraz wizytę co miesiąc bo wszystko jest OK wiec każe się umawiać jak kończy się zwolnienie.
Teraz mi się nakłada bo prenatalne 13 a normalna wizyt 16


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też co miesiąc staram się, choć na USG dodatkowe się zapisalam i jutro wyniki moczu hbs i hcv czy jakoś tak [emoji41] kurna bolała mnie szczeka koło tygodnia poszłam dzisiaj prywatnie do stomatologa że to niby od zęba [emoji26] mam nadzieję że dzidzi nic się nie stało że tydzień z tym chodziłam niby mówiła że nic dużego brałam znieczulenie teraz boli mnie szczeka, cierpię do oka i ucha to normalne nie? Właśnie wzięłam apapa [emoji26]
Chociaż twój się śmieje. Dla mojego nie ma nic bardziej obrzydliwego niż kobieta w ciąży. Dla niego to najmniej atrakcyjny czas dla kobiety. [emoji106] jakoś przetrwam hehe a potem wrócę do wagi sprzed [emoji41]


Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry