reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kasia86- już bardziej wierzę w ten chiński kalendarz niż rozpoznawanie po wyglądzie - ja w pierwszej ciąży wyglądałam bardzo dobrze i mam córkę [emoji4]

Anika84- 3mam kciuki .

Deli - zapalenie wyrostka też przechodziłam - miałam 10 lat , ale mdłości pamiętam do dziś ..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milka bardzo się cieszę ze sytuacja opanowana.
Ja mam duphostan od początku ciąży ze względu na poronienie ale to mi daje pozorne poczucie bezpieczeństwa. Ja tez nie nadążam żeby wszystko czytać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milka bardzo się cieszę ze sytuacja opanowana.
Ja mam duphostan od początku ciąży ze względu na poronienie ale to mi daje pozorne poczucie bezpieczeństwa. Ja tez nie nadążam żeby wszystko czytać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Luteinę to ja brałam od początku w dawce 50mg 2 razy dziennie pod język teraz dostałam 100mg x2 dopochwowo.
Zastanawiam się czy to nie pzez wczorajsze przytulanko, ale dlaczego dopiero dziś po południu bym krwawiła.


cb7wyx8d867elviu.png
 
Dziewczyny ja ciągle jestem w szoku... jesteśmy z mężem 11 lat po ślubie, dotychczas jakoś z dziećmi było nam "nie po drodze", bo ja mam pracę wyjazdową i ciągle przekładaliśmy na "potem". To "potem" mocno się rozciągnęło w czasie tak na jakieś 7 lat i w sumie... doszliśmy do wniosków, ze jak dzieci nie będzie też się nic nie stanie. Miesiąc temu wyjechaliśmy na wakacje i postanowiliśmy nie zabezpieczać się podczas przytulanek... na zasadzie "będzie co będzie". Traktowaliśmy to z przymrużeniem oka, bo przecież młodsi starają się czasem latami, a my już pod 40-tkę hehhhe.... po powrocie @ niet... a miałam zawsze jak w zegarku. Plamień przedmaupowych też zero... zrobiłam test i bach! Pozytywny! Następny też! I następny:) Hahha myślę, że przez ostatnie 4 dni mocno wzrosła sprzedaż testów aptekom w moich mieście:)

Dziś odebrała hcg i rośnie:) Zaczynam powoli się cieszyć i wierzyć, że w nawet w moim wieku "wpadka" jest możliwa:) Mąż już szaleje z radości!

Wg testów na babyboom przewidywany termin porodu to 17 czerwiec. Lekarza mam za tydzień, akurat będzie 6 tydzień i chyba coś już zobaczymy na usg:)

Czuję się dobrze, nie mam żadnych poważnych objawów, chyba jeszcze szok mnie trzyma i aż boję się co będzie jak puści :-)
 
Cześć dziewczyny. Nieśmiało dołączam do mam czerwcowych :) Test pokazał dwie kreski z czego jedną bladą, żeby się nie stresować i rozwiać wątpliwości zrobiłam betę i wyszła 168. Trochę jestem w szoku, to dopiero drugi dzień po terminie spodziewanej miesiączki, bardzo długo się staramy to nasza druga ciąża. Pierwsza okazała się pustym jajem. Traf chciał że jesteśmy na etapie przygotowywania się do drugiej próby invitro. Brałam duphaston i miałam dostać okres, a tu .... ciąża. Za dwa dni robię drugą betę, ale strasznie się stresuję i bardzo trudno jest mi się cieszyć, żeby nie zapeszyć. Pozdrawiam i mam nadzieję że będę z wami przez conajmniej 9 miesięcy. :)
 
Madireiro witaj :)
Super ze sie cieszycie ;) nam tetaz tez udalo sie za pierwszym razem tak samo jak u Was na zasadzie bedzie to bedzie[emoji14]
Jak zobaczysz serduszko to chyba pojde prywatnie tez podejrzec bo nie wytrzymam a mi wychodzi termin na 16.06 :)


 
reklama
Do góry