reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Delli a szukasz gina na nfz?

Camel nie zazdroszczę, a miałaś tak w 1 ciąży?

svchs65gg8talrm7.png
Jakby byl jakis fajny na NFZ to pewnie.. Tylko mam watpliwosci, bo wydaje mi sie, ze na nfz to oni wszyscy maja na nas wywalone..
Moze byc prywatnie, byleby w rozsadnej cenie.
Piereszy raz zaplacilam 210zl i czulam sie tak jakbym wlasnie przyszla na nfz i pani dr sie nawet gadac nie chcialo..

Camel, wspolczuje.. Ja na razie nie wymiotuje.. Zycze Ci, zeby to sie szybko skonczylo !
 
reklama
Camel - przynajmniej czujesz , że jesteś w ciąży - ja nic nie czuje .

Witam nowe mamy:) i ciesze się , że z wszytsko gra u wszystkich maluszków.

Piszę post już z 7 raz i ciągle mi się kasuje.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze w tamta niedziele tez sie cieszylam brakiem objawow....wiec miej sie na bacznosci.[emoji12]

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Mika.. Jak dobrze, ze malenstwo ma sie dobrze. Wszystkich nas przestraszyliscie, ale tak jak pisze madziarra / nie moglo byc inaczej :)

Witam wszystkie nowe Mamy ! :)
Gratuluje kolejnym, ktore juz widzialy swoje Slonka na usg :) dzieki za foty- niezwykle poprawiaja nastroj :)

Ostatnio tez niestety nienadazam na forum, szczegolnie, ze kiepsko sie czuje.. Wiem, ze moglobybyc gorzej i mam ogromna nadzieje, ze nie bedzie.
Troche mi smutno, ze jedzenie nie cieszy mnie tak, jak zwykle ;)

Wy po pierwszych wizytach umawiacie sie od razu na nastepne? Ja sie nie umowilam.. Dostalam L4 do konca miesiaca i po prostu dr posiedziala, ze jak sie skonczy to powinnam isc znowu do lekarza.. Tylko wlasnie w poznaniu nigdy u zadnego lekarza nie bylam. Poza ta jedna dr, ktora mnie bardzo rozczarowala .. ;]
Bi na ostatniej wizycie bylam w rodzinnym miescie u dr, do ktorej chodzilam wczesniej - ale to 300km- wiec musze znalezc kogos na miejscu.
A powiedzcie mi, jakie badania wam zlecili po 1 wizycie ?
Ja jutro dokladniej moge napisac, ale z tego co pamietam, to na grupe krwi, HIV, toksoplazmoze i cos na "c".
Dodam, ze morfologie, mocz, tarczyce, zelazo i pare innych pierwiastkow.. Robilam juz przed pierwsza wizyta :)

Ja na I wizytę miałam już morfologię, mocz i TSH i FT3 i FT4 z racji tego że tydzień wcześniej miałam wizytę u endokrynologa (mam niedoczynność i hashimoto). Ponadto miałam już wcześniej oznaczenie grupy krwi i Hbs. Nowe zlecone badania to: WR, IgG, IgM, Hiv,HCV i glukoza. Dodam że przed zajściem w ciąże robiłam także cytologię i czystość.
 
Dziewczyny...tyle piszecie, że ciężko się odnieść do każdej z Was.

Gratuluje wszystkim Czerwcowkom , które widziały juz swoje fasolki ma monitorze. Bardzo Wam zazdroszczę. Ja mam jeszcze tydzień do swojej wizyty i strasznie mi się to dłuży. Dzisiaj zrobiłam jeszcze raz test. Nic się nie zmieniło, nadal jestem w ciąży;)

Plamiące...trzymam mocno kciuki za to, żeby sytuacja się nie powtórzyła.

Jeśli chodzi o dzielenie się z najbliższymi wiadomością o ciąży to my powiedzieliśmy tylko najbliższym przyjaciołom- tym którzy wiedzieli o naszych staraniach.
Rodzinie i dzieciom jeszcze nie mówimy. Czekamy aż bedzie wiadomo , że dziecię zdrowe. Czyli koło 12tc.
Szczerze mówiąc trochę cykam się przed rodziną (męża) jak zareagują na 5 dziecko, wiec moze dlatego się nie spieszę:)

Jeśli chodzi o samopoczucie to jest całkiem znośne. Choć niepokoi mnie mój apetyt na wszystko. W pierwszej ciąży w I trymestrze jadłam tylko chleb i ryż i schudłam 4 kg. Dopiero potem apetyt wrócił. A teraz jem co 2-3 h i nawet mam ochotę na słodycze ( właśnie wciągnęłam 2 karpatki). Od początku października jest juz 1,5kg więcej. Jak tak dalej lodzie będę szersza niż wyższa :)
No i każdego dnia czuję się brzydsza. Wizyta u fryzjera, henna, kosmetyczka, 2 nowe bluzki...nic nie pomaga. Jak nic bedzie dziewczyna [emoji38] z synkiem miałam wrażenie , że pięknieje z dnia na dzień.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Mam to samo, czuję się coraz brzydsza :-( Cały dekolt mi wysypało i strasznie włosy mi się zaczęły przetłuszczać (do tej pory myłam codziennie, teraz chyba będę rano i w południe) :-/ Ale pocieszające jest, że może faktycznie będzie wymarzona córa i falbanki [emoji7][emoji178]

hchy3e3kzkqicvd4.png
 
Camel - przynajmniej czujesz , że jesteś w ciąży - ja nic nie czuje .

Witam nowe mamy:) i ciesze się , że z wszytsko gra u wszystkich maluszków.

Piszę post już z 7 raz i ciągle mi się kasuje.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Haha.. Ja mam tylko mdlosci, a czuje sie tak, jak wtedy, gdy mialam pierwsze objawy zapalenia wyrostka robaczkowego - watpliwa przyjemnosc :p
Ciezz sie, xe masz spokoj :€
 
Ja jeszcze w tamta niedziele tez sie cieszylam brakiem objawow....wiec miej sie na bacznosci.[emoji12]

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
Będę miała, oj jakieś malutki nie uciążliwe by się przydały;)

W pierwszej ciąży miałam nadwrażliwość na zapachy, często chodziłam do łazienki potem wymioty a teraz nic , zero .
 
Delli na nfz fajna jest przychodnia ginekologiczna przy parku sołackim może znajdziesz tam kogoś godnego a prywatnie polecam modą lekarkę pracującą czynnie w szpitalu na polnej oraz przyjmuje w polmedzie na ul.goreckiej. Nie mam pojęcia ile kosztuje wizyta ale chyba nie jest przesadnie, ja mam wszędzie pakiety pracownicze.
Izabela Kaczorowska 2 razy robiła mi zabieg przy poronieniach, raz przypadkiem a za drugim razem szukałam jej po całym Poznaniu, miałam w szpitalu taką opiekę dzięki niej jakbym była jej siostrą a nawet nie byłam jej stałą pacjentką. Polecam!

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Delli na nfz fajna jest przychodnia ginekologiczna przy parku sołackim może znajdziesz tam kogoś godnego a prywatnie polecam modą lekarkę pracującą czynnie w szpitalu na polnej oraz przyjmuje w polmedzie na ul.goreckiej. Nie mam pojęcia ile kosztuje wizyta ale chyba nie jest przesadnie, ja mam wszędzie pakiety pracownicze.
Izabela Kaczorowska 2 razy robiła mi zabieg przy poronieniach, raz przypadkiem a za drugim razem szukałam jej po całym Poznaniu, miałam w szpitalu taką opiekę dzięki niej jakbym była jej siostrą a nawet nie byłam jej stałą pacjentką. Polecam!

svchs65gg8talrm7.png
Bardzo dziekuje :)
Jutro 8 rano wizyta rozpoczynam odliczanie :D

svchs65gg8talrm7.png
Dobrze sie wyspij i to bedzie juz :))
Czekam na wiesci ! I zdjecia oczywiscie :)
 
Do góry