reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny, czy Was również pobolewa brzuch? Taki dyskomfort, lżejszy ból niż na okres, ale bardzo podobny... Niby to normalne, macica się powiększa, ale nie czytałam w Waszych wypowiedziach o tych dolegliwościach.
 
reklama
Dziewczyny, czy Was również pobolewa brzuch? Taki dyskomfort, lżejszy ból niż na okres, ale bardzo podobny... Niby to normalne, macica się powiększa, ale nie czytałam w Waszych wypowiedziach o tych dolegliwościach.
mam tak samo, prawie codziennie ale nie cały czas, tak z pół godz i przechodzi. ból taki jak przed okresem , jakby skurcze, ciągnięcie w podbrzuszu. czasem naprawdę mocno potrafi zaboleć. ale podobno o ile nie towarzyszą mu plamienia i krwawienia a ból nie jest pulsujący, to nie ma się czym martwić
 
Mnie ostatnio kulo ale czasem boli tez jak przed okresem . Czasem biorę nospe mój gin poleca bo mówi ze ona działa rozkurczowo wiec dobrze i jest bezpieczna w ciąży


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ja się cieszę że przybywa tu mamusiek [emoji38] co prawda trzeba szybciej czytać ale jest raźniej. Widzę że pojawiły się mamy w podobnym wieku do mojego ( na forum wyczytałam ' w wieku geriatrycznym [emoji38][emoji48]) razem będzie łatwiej .

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ja się cieszę że przybywa tu mamusiek [emoji38] co prawda trzeba szybciej czytać ale jest raźniej. Widzę że pojawiły się mamy w podobnym wieku do mojego ( na forum wyczytałam ' w wieku geriatrycznym [emoji38][emoji48]) razem będzie łatwiej .

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe określenie masakra, pierwszy raz usłyszałam to w "Bridget Jones" a teraz stwierdzam, że chyba i ja się łapię na to określenie [emoji12][emoji23]

hchy3e3krs38v3l0.png
 
reklama
Do góry