reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
O kurcze ale piękniste [emoji7][emoji7][emoji7] jak zrobiłaś te rumieńce? A noski to skitelsy ?

16udskjopmtfyunf.png
Rumience to naturalny barwnik z buraka nakladany pedzelkiem, a noski to M&M made in Biedronka



 
W sumie ostatnio to nie. Stawia tylko pieczątkę. Ostatnio nawet przy wyjściu przypomniało mi się że duphaston mi się skończył i zapytałam czy mam dalej brać. Powiedział że jak najbardziej tak, recepty dał a w mojej książeczce już od dwóch wizyt nie ma kontynuacji leku. Nawet szyjki mi nie zbadał po raz drugi dlatego poszłam jeszcze do innej i dostałam opitol hehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ten lekarz to z NFZ czy prywatny? Ja też co wizytę morfologia i mocz i od razu wpisuje do karty ciąży wyniki.
 
Hej mamuśki :) Ja tak na sekundę tylko bo zbieram się do gina. Prośba do Was ogromna kochane, trzymajcie kciuki,żeby mi tam wszystko dobrze poszło na tych prenatalnych ;).
Jak wrócę dam znać co i jak :)

pozdrawiam Was wszystkie mocno ;)

ps.aż mnie telepie ze stresu wrrrr
Hej trzymam mocno kciuki [emoji5] wszystko będzie dobrze [emoji4]

w4sqskjo6e3xshfe.png
 
Hej kochane. W ktorym tygodniu bada sie poziom glukozy z obciazeniem? Bo nie pamietam a juz sie stresuje bo cos czuje ze to chyba coraz blizej. Zmieniajac temat,biore od trzech tygodni okolo ten euthyrox i wiem ze musze powtorzyc kontrolnie poziom tsh,to musze isc na czczo przed braniem tabletki tak?? Pytam kobitek,ktore tez maja chora tarczyce(mi wyszla niedoczynnosc tarczycy teraz w drugiej ciazy).

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Ja będę robiła morfologię przed wizytą, bo mam złe wyniki. A prywatnie u mnie w lab. to jest koszt 8 zł morfologia a 7zł mocz.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Hej kochane. W ktorym tygodniu bada sie poziom glukozy z obciazeniem? Bo nie pamietam a juz sie stresuje bo cos czuje ze to chyba coraz blizej. Zmieniajac temat,biore od trzech tygodni okolo ten euthyrox i wiem ze musze powtorzyc kontrolnie poziom tsh,to musze isc na czczo przed braniem tabletki tak?? Pytam kobitek,ktore tez maja chora tarczyce(mi wyszla niedoczynnosc tarczycy teraz w drugiej ciazy).

uwo9dqk323h73wzt.png
Tak badania musisz zrobić przed wzięciem tabletki. A tabletkę przed jedzeniem więc raczej na czczo.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kochane. W ktorym tygodniu bada sie poziom glukozy z obciazeniem? Bo nie pamietam a juz sie stresuje bo cos czuje ze to chyba coraz blizej. Zmieniajac temat,biore od trzech tygodni okolo ten euthyrox i wiem ze musze powtorzyc kontrolnie poziom tsh,to musze isc na czczo przed braniem tabletki tak?? Pytam kobitek,ktore tez maja chora tarczyce(mi wyszla niedoczynnosc tarczycy teraz w drugiej ciazy).

uwo9dqk323h73wzt.png
Badania glukozy z obciążeniem są ok 20 tygodnia chyba że istnieje podejrzenie cukrzycy wtedy szybciej

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry