reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hi hi dzień dobry [emoji4] Emkaa ja też przed chwilą wstałam [emoji48]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Madziarra ciągle plamisz??
Tak. Zaczęło się od początku listopada i ciągle leci brązowy śluz. Ale przyczyn żadnych nikt nie widzi, wszystko niby w porządku. Może taka uroda tej ciąży, już sie trochę przyzwuczailam i jak mam czystą wkładkę to trochę się martwię hehe :) jesteś spod szczecina? Ja mam 100 km Ale od strony Gorzowa a Ty pewnie od drugiej strony gdzieś? :)
Kochana ja mam to samo . co noc 2 godz. Krece sie na łóżku i zasnąć nie moge. Tomnie tak męczy:( dzis od 2 do jakies 4 nie moglam spac a o 6 do pracy trzeba było juz sie budzic ;(

Dołączam do bezsennych. Do 2 w nocy oczy jak 5 zl a o 6 rano już kibelek wołał. Kręcę się z boku na bok i nic. Może za dużo wrażeń jak na jeden dzień miałam wczoraj :) ciągle słyszę w uszach chłopak, chłopak, chłopak hehe :)

 
Co do szpitali i izb przyjęć to ze narzekają dlaczego przyszłaś to niestety nie tylko na oddziałach ginekologicznych wczoraj mój mąż pojechał z barkiem do szpitala bo mu coś wyskoczyło lekarz na niego z morda po co przyjechał zamiast iść do lekarza, w takich sytuacjach trzeba bardzo stanowczo, krótko i bez zbędnego tłumaczenia mąż mówi ze przy wyjściu z gabinetu wziął sobie od niego nawet nr telefonu bo interesowała go branża w której pracuje . Na oddziałach ginekologicznych położne tez często zapominają po co tam są ja na szczęście nie miałam nigdy takich doświadczeń ale wiem z opowiadań ze tak bywa traktują nas jak przestraszone nastolatki które zaliczyły wpadkę, takie panie tez trzeba doprowadzić do pionu.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziarra, Justyna mega Wam współczuję tych przejść z mężami... właśnie teraz, kiedy potrzebujecie wsparcia, zainteresowania i pomocy. To bardzo ciężkie, ale minie. Jeszcze będziecie szczęśliwe [emoji110] [emoji5]

Zając, Beata i Yoohoosek gratulacje! Aleinadd super, że z dzidzia zdrowa!! Co za przejścia, przecież to SŁUŻBA zdrowia...

Witam nową Mamusię!
Chorującym życzę szybkiego zdrowia [emoji8]

Ja miałam Tsh 1.74

A zdjęciem zwierzaka się nie pochwalę, bo nie mamy żadnego [emoji12]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
O rany dziewczyny czytam o Waszych przejściach na sor i jestem przerażona... Dziękuję opatrzności, że u mnie póki co żadnych plamień czy bóli brzucha nie ma...

Zając jak samopoczucie z rana? Polecam syrop dla ciężarnych *spam* i chyba mają też tabletki na ból gardła o tej samej nazwie.

A tu moja kocio-psia rodzina: labradorka Luśka i kot Behemot :-)
 

Załączniki

  • fotka4.jpg
    fotka4.jpg
    153 KB · Wyświetleń: 111
  • 11167848_821883724514277_1429429797406731913_n.jpg
    11167848_821883724514277_1429429797406731913_n.jpg
    114,9 KB · Wyświetleń: 110
Ostatnia edycja:
Madziarra teraz dopiero doczytałam o Twoich przebojach z mężem... współczuję i życzę dużo dużo siły!!! Jesteś wspaniałą mamą i kobietą, całe życie jeszcze przed Tobą. Trzymam kciuki aby wszystko się dobrze ułożyło:)
 
reklama
Tak. Zaczęło się od początku listopada i ciągle leci brązowy śluz. Ale przyczyn żadnych nikt nie widzi, wszystko niby w porządku. Może taka uroda tej ciąży, już sie trochę przyzwuczailam i jak mam czystą wkładkę to trochę się martwię hehe :) jesteś spod szczecina? Ja mam 100 km Ale od strony Gorzowa a Ty pewnie od drugiej strony gdzieś? :)

Dołączam do bezsennych. Do 2 w nocy oczy jak 5 zl a o 6 rano już kibelek wołał. Kręcę się z boku na bok i nic. Może za dużo wrażeń jak na jeden dzień miałam wczoraj :) ciągle słyszę w uszach chłopak, chłopak, chłopak hehe :)

A to i ja dołączę. Po północy się obudziłam z bólem gardła i do 3 nie spalam. A siku byłam chyba z 5 razy dzisiaj...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry