reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

To my mamy zdecydowanie dom otwarty, goście bardzo często wpadają zapowiedziani mniej lub bardziej 😅 przez ostatni tydzień przewinęło się przez nasz apartament 11 znajomych 😅 i właśnie teraz kolega siedzi ale on akurat jest u nas co najmniej raz w tygodniu. Obiadu nie chciał, piwo sobie sam z lodówki wyjął 😊 jak wiemy, że ktoś przyjdzie to zawsze się jakoś szykujemy ale jak nie wiemy, to się nie stresujemy i serwujemy co mamy lub coś zamawiamy.
 
reklama
właśnie. Ja ogólnie bardzo lubię spedzać czas w samotności i potrzebuję dużo tego. (z tym, że czy sama czy z mężem to dla mnie ten sam dobry komfort).
I jakbym akurat zaplonowała sobie dzień w samotności, gierka odpalona, wino otworzone, kocyk jest a ktoś by mi to zaburzył byłboy bardzo smutno :D
Dokładnie tak, zgadzam się w 100 %
 
20230625_192127.jpg
 
Hejka z rana...
U nas wczoraj ur kolegi i taka mini imprezka, więc nie wiem czy skok, to efekt imprezy (3 drinki były)czy owulacji. Ale pasek wieczorem wyszedł mi już blady, dziś tez i więcej nie mam, to juz nie dokupuje i nie robię. Premom zaznaczył mi pik wczoraj i tego się trzymam. Chłop mówi, że już mu sił brakuje na dzień w dzień, mam wrażenie, że wczoraj to już ledwo co dał radę🤣😂 aż nie omieszkałam wspomnieć, że jak trzeba, to sił brak a jak już przed @ jestem to bez problemu siły ma. Faktycznie z seksem tak nawet co drugi dzień to wyzwanie🙈 nie wiem czy wydoli dziś, serio nie wiem. I jak tu zwiększyć szanse🙉🙉🙉 szaleństwo🤣😂
To idziemy łeb w łeb, ja u siebie zaobserwowałam ze po
2/3 drinkach whisky nie ma skokow temperatury ale jak wjezdza wiecej to juz tak:) owulaki za to ma ciagle pozytywne…
 

Załączniki

  • IMG_9045.png
    IMG_9045.png
    58,3 KB · Wyświetleń: 23
Apropo niezapowiedzianych wizyt, właśnie do męża dzwonił kolega , że wpadłby na piwo, żeby poopowiadać o nowej pracy , bo tydzień temu zwolnił się od nas z firmy 🤣😅 będzie za pół godziny😆 wysłałam męża po zimne piwo i kiełbasę, zrobię na grilu😁 kocham to 🤣🤣
Dobrze, że macie blisko sklep bo ja mieszkam na "końcu świata" i w zwykła niedzielę to do najbliższego 15km.
 

Załączniki

  • 16877152128433786054327475972291.jpg
    16877152128433786054327475972291.jpg
    619,2 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry