reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

Nie wiem sama... ovi chyba mnie robi jak chce. Wrzucę Wam galerie chronologicznie to ocenicie:
1. pierwsze foto z niedzieli 9 dni po ovi (slabiutka kteseczka, dla mnie typowo pozostalosci).
2. drugie z wczoraj popoludniu
3. z dzisiaj rana
Nie napalam się i próbuje zachować zimną głowę. Co sądzicie? Zastrzyk?
Ta kreska według mnie ciemnieje 🙈😍
 
reklama
Nie wiem sama... ovi chyba mnie robi jak chce. Wrzucę Wam galerie chronologicznie to ocenicie:
1. pierwsze foto z niedzieli 9 dni po ovi (slabiutka kteseczka, dla mnie typowo pozostalosci).
2. drugie z wczoraj popoludniu
3. z dzisiaj rana
Nie napalam się i próbuje zachować zimną głowę. Co sądzicie? Zastrzyk?
I szczerze mówiąc dla mnie najciemniejsza jest na 3 zdjęciu, na drugim jest również wyraźna ale dziś to taka bardzo ładna 😁
 
Nie wiem sama... ovi chyba mnie robi jak chce. Wrzucę Wam galerie chronologicznie to ocenicie:
1. pierwsze foto z niedzieli 9 dni po ovi (slabiutka kteseczka, dla mnie typowo pozostalosci).
2. drugie z wczoraj popoludniu
3. z dzisiaj rana
Nie napalam się i próbuje zachować zimną głowę. Co sądzicie? Zastrzyk?
No ja z zastrzykami doczynienia nie mialam, ale jak dla mnie dzis jest mocna kreseczka, zrobiłabym betę i powtorzyłabym. ✊✊🤞🤞
 
@black_angel a jak tam Twoja owu? U mnie 13 dc a owulaki na poziomie 0.3 xd myślałam, że dzisiaj rano zobaczę tłustą krechę, a tu dupa 🤷🏻‍♀️
U mnie bledsze niz 17.06 doopa jakaś, ide właśnie siknę dziś coś i sprawdzę, wczoraj wieczorem druga kreska ledwo widoczna na poziomie 0,19 masakra jakaś, ciekawe czy bezowulacyjny mi się nie trafi jak na złość.
 
Nie wiem sama... ovi chyba mnie robi jak chce. Wrzucę Wam galerie chronologicznie to ocenicie:
1. pierwsze foto z niedzieli 9 dni po ovi (slabiutka kteseczka, dla mnie typowo pozostalosci).
2. drugie z wczoraj popoludniu
3. z dzisiaj rana
Nie napalam się i próbuje zachować zimną głowę. Co sądzicie? Zastrzyk?
z całego serducha Ci życzę, żeby to nie był zastrzyk :)

Mi niestety ciężko ocenić, bo te różnice w wybarwieniu chyba są minimalne, na drugim zdjęciu chyba widzę najlepiej.
 
reklama
To raczej trzeba wrzucić do kategorii przebichojkow? Ty miałaś chyba podobny ostatnio? 🤔
wydaje mi się, że to może być przebijchujek. Te facelle tak losowo mają przebijchujki - czasami coś widzę u siebie, a czasami kompletnie biało, nie wiem od czego to zależy 🤷‍♀️

Ale w każdym razie ja coś widzę na tym zdjęciu, nie mam też przecież pewności, że to przebijchujek, więc dalsze sikanie wysoce rekomendowane :)
 
Do góry