reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

U mnie wraz z @ ulga, że można zacząć od początku i że jest szansa na wyrobienie się przed badaniem nasienia z owulką.
Do września łącznie kontroluję, sprawdzam... potem usuwam wszelkie apki 🤰. Wystarczy mi tej huśtawki wiecznego oczekiwania i zawieszenia.
 
reklama
Nie wiem sama... ovi chyba mnie robi jak chce. Wrzucę Wam galerie chronologicznie to ocenicie:
1. pierwsze foto z niedzieli 9 dni po ovi (slabiutka kteseczka, dla mnie typowo pozostalosci).
2. drugie z wczoraj popoludniu
3. z dzisiaj rana
Nie napalam się i próbuje zachować zimną głowę. Co sądzicie? Zastrzyk?
widać gołym okiem, może to już nie Ovi. Ale ja osobiście bym poczekała do dnia @. Ale trzymam kciuki 🤞
 
U mnie wraz z @ ulga, że można zacząć od początku i że jest szansa na wyrobienie się przed badaniem nasienia z owulką.
Do września łącznie kontroluję, sprawdzam... potem usuwam wszelkie apki 🤰. Wystarczy mi tej huśtawki wiecznego oczekiwania i zawieszenia.
a od września jaki plan?
Chociaz wiadomo, życzę, by nie był potrzebny
 
wydaje mi się, że to może być przebijchujek. Te facelle tak losowo mają przebijchujki - czasami coś widzę u siebie, a czasami kompletnie biało, nie wiem od czego to zależy 🤷‍♀️

Ale w każdym razie ja coś widzę na tym zdjęciu, nie mam też przecież pewności, że to przebijchujek, więc dalsze sikanie wysoce rekomendowane :)
Właśnie dlatego podchodzę do tego - o dziwo - ze spokojem. Jeśli wczoraj z rana beta była mniejsza niż 2,4 to to byłyby dopiero ultra początki, zresztą jak ma coś być to będzie ciemnieć. 🤷🏼‍♀️
 
może po prostu wolno rośnie? Ja byłam na monitoringu w 15dc to miał 12mm a tydzień później dopiero 20mm więc mega wolno 😕
mozliwe, zaczynam czuc sie ‚owulacyjnie’, zaczyna mnie kluc troche itd i pewnie peak bedzie jutro/pojutrze, ale takie mialam myslenie zyczeniowe, ze przyjdzie szybciej i nie bede musiala juz czekac i sie zastanawiac 😂😂😂
 
mozliwe, zaczynam czuc sie ‚owulacyjnie’, zaczyna mnie kluc troche itd i pewnie peak bedzie jutro/pojutrze, ale takie mialam myslenie zyczeniowe, ze przyjdzie szybciej i nie bede musiala juz czekac i sie zastanawiac 😂😂😂
ja już się przyzwyczaiłam że mam późne owulację ale też bym czasem chciała szybciej. Tym bardziej jak widzę że wasze testy już w 4/5dc zaczynają ciemnieć a moje białe jak śnieg 😉
 
reklama
🫣🫣 koszmar. Myslalam ze jak w piatek pecherzyk byl 13 mm to juz peknie do tego czasu 😭😭
U mnie dzis pojawia się łaskawie śluz płodny, ale lh ma na mnie wyj...ne... pasek na poziomie 0.17😆😅🤣 temperatura też troszkę w gorę zamiast max w dół
 

Załączniki

  • Screenshot_20230621_093549_Premom.jpg
    Screenshot_20230621_093549_Premom.jpg
    167,2 KB · Wyświetleń: 33
  • Screenshot_20230621_094209_FF App.jpg
    Screenshot_20230621_094209_FF App.jpg
    124,2 KB · Wyświetleń: 34
Do góry