reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Czy ktoś dziś też ma dzień węgli? @LadyCaro?
Tosty na śniadanie, na obiad 3 porcje Carbonary, potem tabliczka czekolady, a teraz picka.
A miałam mieć lekkostrawna dietę do histerolaparoskopii. Coś czuję, że będą mnie tam tydzień trzymać żeby jelita wyczyścić 🤣🤣🤣
Ja dziś zjadłam w pracy 4 bułki i zupę, więc chyba się liczy:D a teraz jestem w szale gotowania bo rodzice na obiad przychodzą jutro :D
 
Czy ktoś dziś też ma dzień węgli? @LadyCaro?
Tosty na śniadanie, na obiad 3 porcje Carbonary, potem tabliczka czekolady, a teraz picka.
A miałam mieć lekkostrawna dietę do histerolaparoskopii. Coś czuję, że będą mnie tam tydzień trzymać żeby jelita wyczyścić 🤣🤣🤣

Ja na śniadanie tiramisu i profiterolki, na obiad arbuz, a na kolację domowa picka 🫣.
 
Czy ktoś dziś też ma dzień węgli? @LadyCaro?
Tosty na śniadanie, na obiad 3 porcje Carbonary, potem tabliczka czekolady, a teraz picka.
A miałam mieć lekkostrawna dietę do histerolaparoskopii. Coś czuję, że będą mnie tam tydzień trzymać żeby jelita wyczyścić 🤣🤣🤣
Ja dzisiaj w pracy kanapka i do tego łosoś, w domu zjedliśmy lody, potem zjedliśmy maczka i teraz odpoczywamy 😅 jutro post XD
 
Trochę przymazane ale ręce mi się trzęsły. Kurde możliwe żeby to było fałszywe?
Gratulacje! :)
Dejcie cos na podskorne bolące pryszcze bo mnie popierdoli 😭😭😭
1688151514608.png
 
reklama
Do góry