reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Ej mam dziś takie przeczucie, że jak któraś dzisiaj siknie która jest blisko testowania wysika dwie krechy 🙈
Czasem mi tak nachodzi. Miewam takie prorocze wizje😂
Która tam ino pierwsza do sikania w kolejce? 😂
teraz wszystkie biegną po testy xD ja jestem wpisana na jutro, ale już testowałam trzy razy i biało. A na jutro w sumie nawet testu nie mam. Jak się okres nie zjawi to skocze do rossmana ;)
 
reklama
teraz wszystkie biegną po testy xD ja jestem wpisana na jutro, ale już testowałam trzy razy i biało. A na jutro w sumie nawet testu nie mam. Jak się okres nie zjawi to skocze do rossmana ;)
hahaha 😂
Nie no mi się czesto zdarzs, że coś komuś "wykrakam". Oczywiście nie sobie 😂Mnie to omija.
Np wykrakałam koleżance: Uważaj na krawężniki. Na następny dzień wzięła L4, bo wywalila się z krawężnika i skręciła nogę.
Kolejnej powiedziałam, żeby nie jechała dzisiaj autobusem do miasta, bo mam przeczucie złe. I nie pojechała, a autobus miał wypadek🤪
Zbiegi okoliczności, ale trochę creepy 😂
 
Do góry