reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Chyba cebulkę- dodatkowo na bule od hot dog'a jest napisane- extra long

Sasha Cougar GIF by University of Houston
Wszystko się zgadza 🤣🤣🤣
Już po ketchupie więc można działać 😆
 
Czy wiecie może czy psychotropy wpływają na jakość komórek jajowych?
U nas ponownie wiatr w oczy. Mąż ma łuszczycę, bardzo rzadko się ona u niego ujawnia (ostatni raz 6 lat temu), ale jednak. Te pol roku przemęczenia, stresu, niedospania, antybiotyk po drodze....i znowu mu po 6 latach to wychodzi...😪 już sobie doczytałam, że to choroba autoimmunologiczna i wplywa na obniżenie testosteronu co za tym idzie pogorszenie jakości nasienia. Nie tracę nadziei co do tego cyklu, ale też i optymizm mi trochę siadł 😕🫤😟
 
Ostatnia edycja:
@black_angel odnośnie łuszycy - temat rzeka. Dobrze jak jest na wierzchu, jeśli jest stawowa to niestety, ale często się ciężko przechodzi (np moja ciotka ma leczenie biologiczne, wgl przy lekach jakie miała można pomarzyć o macierzyństwie). Jeśli jest tylko na skórze to witamina D, słońce i zdrowa dieta. Papierosy, alkohol, stres nasilają objawy. Istnieją też maści sterydowe, ale ich minus jest taki że lubią zostawać białe ślady w miejscach smarowania.
 
reklama
Do góry