reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
A z offfopow pytanie, bo prawie się ze starym pokłóciłam o to. Jak jedziecie na rowerze i musicie z niego zejść, to na która stronę? :D albo jak prowadzicie rower, to po której stronie idziecie? bo mój twierdzi ze jest jedna poprawna strona i ze nawet na rowerze nie potrafię poprawnie jeździć xD zgadnijcie która ?
Jak prowadze rower to ja jestem po prawej a rower po lewej
Ale dziwne pytanie XD
 
Wiecie co? Ja myślę, ze dziś się zrobił trochę taki dzień oczyszczenia. Co jakiś czas ktoś wspomina teraz po czasie, co go dotknęło i trochę zabolało na tych kreskach, przy okazji tematu o wiekszym wyczuciu. .. I może dobrze, żete, któremialy odwagęcoś wiecej powiedziały dziś...

A ja podczytuję i zaczynam rozumieć dlaczego niektórzy coraz rzadziej się tutaj udzielają. Kolejne dramy niszczą te wątki.

I pomyśleć, że ja tylko prosiłam o wiecej przestrzeni na ułożenie sobie w glowie podanych informacji i empatii w momencie wypowiadania swojego zdania na temat czyjejś ciąży lub zdrowia, i co tu się zadziało JATKA - kto ma racje, kto miał prawo, kto był bardziej empatyczny, kto tu czego nie docenia KATASTROFA.

I co jeszcze chciałabym zauważyć, czemu dziewczyny w ciaży piszą na wątkach o tym, że będą swobodne i otwarte dopiero na zamkniętych wątkach, a nas podczytują i punktują naszą dyskusję... lubię to, nie zgadzam się, popieram, niezbyt mądre. Strasznie mnie dziwi, my nie możemy używając waszego słowa Was "stalkować", bo.... a Wy Nas możecie.
 
A z offfopow pytanie, bo prawie się ze starym pokłóciłam o to. Jak jedziecie na rowerze i musicie z niego zejść, to na która stronę? :D albo jak prowadzicie rower, to po której stronie idziecie? bo mój twierdzi ze jest jedna poprawna strona i ze nawet na rowerze nie potrafię poprawnie jeździć xD zgadnijcie która ?
Ja z lewej zawsze😁😆🤣😅
 
reklama
Do góry