reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Ale pierdo*enie! Młodzi ludzie mają problemy z płodnością a taki stary Strasburger spłodził dziecko. I tekst o brzydkich dzieciach masakra. Przepraszam, mam nadzieję, że nie uraziłam Cię tym tekstem ale mnie nosi jak takie coś słyszę.....
absolutnie nie czuję się urażona bo masz rację😃
 
Ja urodziny nie wyprawiam ze względu na owulację 🙈

Ile lat ma Twój mąż? Mój ojciec słodził jedno dziecko jak miał 45 lat, a drugie 49. Gdyby nie antykoncepcja to miała bym w **** rodzeństwa. Pewnie gdyby chcieli to nawet teraz by pykli kolejne bez problemu.
43😅 dajesz mi nową nadzieję😂
 
nie myśl w ten sposób, bo wiek nie ma w tej sytuacji znaczenia. Moja siostra ma 24lata, jej mąż 48lat i mają roczna córeczkę, także nie patrz na wiek. Przykro że Twoja mama tak Ci dokopała i to takimi słowami i ktoś może powiedzieć że to głupie ale jak dla mnie też w to wierzę że to przekleństwo. U nas mam wrażenie że przeklnęła mnie teściowa i to przez to długo nie mogliśmy zajść w ciążę, przez nich nasz związek po długich pięknych latach prawie się rozpadł. I mimo że zostawiliśmy wszystko za sobą to ja do tej pory nie potrafię jej całkowicie wybaczyć tego ile krzywdy nam zrobiła 😟
przytulam 🤗
to rzeczywiście duża różnica wieku u Twojej siostry a jednak jak widać można sobie i z taką szczęśliwie życie ułożyć ☺️
 
reklama
Do góry