reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
@aurii_orelii jakie fajnie miejsca Bieszczadach znaszm? Oprócz tych popularych :D może ktoś odkrył coś fajnego ostatnio?
Błagam, jestem na wycieczce służbowej i na mnie zrzucono odpowiedzialność za plan weekendu 😥
 
U mnie bez niespodzianek, jednak nie ten cykl jak obstawiał mąż. @LadyCaro negatyw odznacz proszę
 

Załączniki

  • 20230616_040844.jpg
    20230616_040844.jpg
    598 KB · Wyświetleń: 80
@aurii_orelii jakie fajnie miejsca Bieszczadach znaszm? Oprócz tych popularych :D może ktoś odkrył coś fajnego ostatnio?
Błagam, jestem na wycieczce służbowej i na mnie zrzucono odpowiedzialność za plan weekendu 😥
Jak chcecie iść w góry to na Połoninę Wetlińską tam jest Chatka Puchatka, albo mniej znane Bukowe Berdo tam chyba tylko godzinkę się idzie.
nad samą Soliną to standardowo zapora bo może nie każdy widział. Teraz tam jest kolejka linowa. Fajną opcją jest też rejs statkiem większym lub wynająć sobie jakąś łódź z mniejszej miejscowości i z tamtad opłynąć samemu zakątki Soliny.
W Olchowcu jest fajna karczma z mega widokiem na zalew.
Albo po drodze można wstąpić do Sanoka zobaczyć wystawę Beksińskiego bądź mega fajny skansen.
No i w Bieszczadach jest kolejka wąskotorowa ale Jeszcze nie byłam, ponoć fajna 😁
 
reklama
Do góry