reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

O znalazlam. Takze ja tez myslalam ze to tradzik niemowlecy, dopiero pediatra sprowadzila mnie na ziemie. I o ile kazala mi ograniczyc bmk to odstawilam ale sie nie poprawialo i dopiero po odstawieniu bjk reakcja zaczela sie cofac takze u kazdego troszke inaczej sie zaczyna.

No ja nic nie odstawiałam ani przy jednym ani przy drugim i zeszło po jakimś czasie (nie pamiętam po jakim) jedno dziecko ma dziś 12 lat, drugie 8 lat i owszem od jakiegoś czasu nie jadają tego typu rzeczy - ale to dlatego, że jesteśmy na diecie wegańskiej z przekonań
 
reklama
Unas moooocna reakcja na kakao bo sobie do owsianki wrzucilam dwie kostki czekolady 96%. Wysypka i bol brzuszka a juz byl spokoj to mi sie zachcialo czekoladki poczuc 😔
U nas bólu brzuszka właśnie już nie ma… kupy pojawiają się raz na kilka dni ostatnio, mały ma brzuszek miękki i jest wesoły (pomijając marudności skoku 14-19 tygodnia)… problem jest taki, że kupki jak już są, to są rzadkie i generalnie cały czas mały ma te krostki szpecące buźkę…

@Nath096 my też myśleliśmy, że to trądzik a pediatra mówi, że skaza białkowa… ogólnie też mówiła „ograniczyć trochę”, ale tak jak wspomniałam - albo cały eliminuję i karmię dalej, albo nie ograniczam i wprowadzam MM. Póki co walczę chociaż sił zaczyna mi brakować…
 
U nas bólu brzuszka właśnie już nie ma… kupy pojawiają się raz na kilka dni ostatnio, mały ma brzuszek miękki i jest wesoły (pomijając marudności skoku 14-19 tygodnia)… problem jest taki, że kupki jak już są, to są rzadkie i generalnie cały czas mały ma te krostki szpecące buźkę…

@Nath096 my też myśleliśmy, że to trądzik a pediatra mówi, że skaza białkowa… ogólnie też mówiła „ograniczyć trochę”, ale tak jak wspomniałam - albo cały eliminuję i karmię dalej, albo nie ograniczam i wprowadzam MM. Póki co walczę chociaż sił zaczyna mi brakować…
Ja chcę sprawdzić czy to w ogóle to ,bo jak odstawie,a poprawy zero to co ? To nie alergia? No dużo łatwiej byłoby wprowadzić mm,ale spróbuję się zmotywować ,żeby mogła jeść z piersi. Zobaczymy . Tonący brzytwy się chwyta.
 
U nas bólu brzuszka właśnie już nie ma… kupy pojawiają się raz na kilka dni ostatnio, mały ma brzuszek miękki i jest wesoły (pomijając marudności skoku 14-19 tygodnia)… problem jest taki, że kupki jak już są, to są rzadkie i generalnie cały czas mały ma te krostki szpecące buźkę…

@Nath096 my też myśleliśmy, że to trądzik a pediatra mówi, że skaza białkowa… ogólnie też mówiła „ograniczyć trochę”, ale tak jak wspomniałam - albo cały eliminuję i karmię dalej, albo nie ograniczam i wprowadzam MM. Póki co walczę chociaż sił zaczyna mi brakować…

Mowisz ze 5tyg bedzie marudzenia?🙉 u nas juz spokojne dziecko zmienilo sie w terminatora 🙈
 
No ja nic nie odstawiałam ani przy jednym ani przy drugim i zeszło po jakimś czasie (nie pamiętam po jakim) jedno dziecko ma dziś 12 lat, drugie 8 lat i owszem od jakiegoś czasu nie jadają tego typu rzeczy - ale to dlatego, że jesteśmy na diecie wegańskiej z przekonań

Super ze tak sie u Was sytuacja wyklarowala i ja tez jakos restrykcyjnie bmk nie trzymam ale unikam bjk orzechow i teraz kakaa bo jest szybka reakcja i te dziwne bole brzuszka🤷‍♀️ czy brak kupy🤷‍♀️

Suplementujecie dodatkowo wapnprzy takiej diecie?:-)
 
U nas też delikatne krostki na policzkach, ale bepanten sensiderm działa. Pupę też ładnie wyleczył. My dzisiaj byliśmy u pediatry, bo delikatnie oczko lzawieje, więc kazała masować, bo mogą być przytkane kanaliki lzowe. Opcjonalnie dostaliśmy krople, jeśli bardzo beda ropieć.
 
U nas też delikatne krostki na policzkach, ale bepanten sensiderm działa. Pupę też ładnie wyleczył. My dzisiaj byliśmy u pediatry, bo delikatnie oczko lzawieje, więc kazała masować, bo mogą być przytkane kanaliki lzowe. Opcjonalnie dostaliśmy krople, jeśli bardzo beda ropieć.

Podpowiem ze nam pomoglo masowanie w koleczko a nie wzdluz noska. Oby nie trzeba bylo kropelek :-)
 
A to tak działa?! Myślałam, że to czas w tygodniach, w których skok może się pojawić a nie, że tyle trwa 😱😱😱 kobieto nie strasz, bo osiwieję…

Noo...bo moze byc i taki tak🙈 moj spokojny waćpan drze sie od rana do wieczora o WSZYSTKO juz z 4dzien 🥴 a no i w nocy byla dzika afera bo nie mogl za pierwszym razem zlapac cycusia,az maz sie wystraszyl i mowi ze tak to pierwszy raz go slyszy. Normalnie nie budzimy nikogo a dzis caly dom na nogach 🙈
 
reklama
Do góry