reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Kurde spojrzałam na wyniki krzywej cukrowej z 10 tygodnia ciąży i po 2 h wynik był 128 a norma jest do 140. To tak przy górnej granicy. Nie wiem, wydaje mi się że po ciąży to może zostać..
 
reklama
Dziewczyny,
Na tym etapie ciagle łapie różne schizy.
Wyjaśnijcie, jak rozpoznać sączenie się wód płodowych od tego, co wycieka przy Luteinie? Znowu się naczytałam i poschizowałam 🤦🏼‍♀️
Są jakieś specjalne wkładki w aptekach na wody. Ale mi się wydaje, że to jednak ta luteina Cię tak stresuje :p wtedy dużooo wody leci
 
Byłam na wizycie. 36+6 i waga 3100 :o a 2 tyg temu była 2400. No ale wiadomo, dwóch innych lekarzy + błąd pomiaru. Ale czuję małej siłę :D wgl na ktg leżałam z 50 min, pisały się skurcze, pessar ściągnięty, wymaz pobrany także czekamy na rozwój akcji. Następna wizyta za półtora tygodnia i mam nadzieję, że już na nią nie pójdę :D

To teraz mozesz spokojnie funkcjonowac !:-) trzymam kciuki zeby samo ruszylo :-))))
 
Są jakieś specjalne wkładki w aptekach na wody. Ale mi się wydaje, że to jednak ta luteina Cię tak stresuje :p wtedy dużooo wody leci
To nawet nie jest dużo, po prostu jakoś się tego doczepiłam, bo poczułam raz czy dwa, że coś wylatuje i tym razem to mnie stresuje :)
Wczoraj były zbyt mocne ruchy bąbla, dzisiaj to, psychicznie chyba siadam na tej końcówce 🤦🏼‍♀️
 
A mi biały makaron jakoś nie szkodzi specjalnie . Rosół np zjadam zawsze ze zwykłym ,spbagetti co prawda nie próbowałam. Ja też jak mąż jest to mu robię coś słodkiego i jakoś mnie to cieszy. Ja właśnie po kolacji ☺️

Ale piekna kolacja.
Ja mialam dla odmiany... kanapki😂
 
To teraz mozesz spokojnie funkcjonowac !:-) trzymam kciuki zeby samo ruszylo :-))))
Niby mogę i bardzo na to czekalam ale niestety ból pleców i uciskanie na nerwy mi to uniemożliwiają :( mała tak nisko siedzi, że po kilka razy dziennie uciska mi ns nerwy w pachwinach albo jakby na rwie kulszowej. Promieniuje na całe nogi. Ja krzyczę z bólu 🤣
 
Ale piekna kolacja.
Ja mialam dla odmiany... kanapki😂
Ja się muszę trochę zmobilizować i wysilić 🙈 Bo dosyć jestem taka głodna,że zjadłabym wszystko to jeszcze się rozpuscilam z tym podjadaniem,a im w las tym trudniej i nawet się nie obejrze jak mi cukier będzie skakał,a ja się nie będę umiała zdyscyplinować 😏
 
Kurde spojrzałam na wyniki krzywej cukrowej z 10 tygodnia ciąży i po 2 h wynik był 128 a norma jest do 140. To tak przy górnej granicy. Nie wiem, wydaje mi się że po ciąży to może zostać..

Normy krzywej cukrowej 92-180-153 wiec nawet blisko nie bylas :-)
Niby mogę i bardzo na to czekalam ale niestety ból pleców i uciskanie na nerwy mi to uniemożliwiają :( mała tak nisko siedzi, że po kilka razy dziennie uciska mi ns nerwy w pachwinach albo jakby na rwie kulszowej. Promieniuje na całe nogi. Ja krzyczę z bólu 🤣

Co do bolu to wspolczuje ale wiem co czujesz bo mi tak cos naciska maluch ze ledzwiowy kregoslup mam ochote sobie wyrwac tak boli :-(
 
Ja się muszę trochę zmobilizować i wysilić 🙈 Bo dosyć jestem taka głodna,że zjadłabym wszystko to jeszcze się rozpuscilam z tym podjadaniem,a im w las tym trudniej i nawet się nie obejrze jak mi cukier będzie skakał,a ja się nie będę umiała zdyscyplinować 😏

Ja sie przerazilam ze to 29tc a mam 3,5kg wiecej przez te kanapki wlasnie. Tez wciagam wiecej salatek ale misie chce mieska i kropka. Nie ma miesa to chodze niedojedzona 🤷‍♀️
Ale z synkiem tez na diecie przytylam 10kg wiec licze ze bedzie dobrze :-)
 
reklama
Ja sie przerazilam ze to 29tc a mam 3,5kg wiecej przez te kanapki wlasnie. Tez wciagam wiecej salatek ale misie chce mieska i kropka. Nie ma miesa to chodze niedojedzona 🤷‍♀️
Ale z synkiem tez na diecie przytylam 10kg wiec licze ze bedzie dobrze :-)
Ja jestem 3kg na plusie,a dzisiaj 19+6 🙈 Ale można powiedzieć,że nie nadrobiłam wagi z przed ciąży ,bo jak zaszłam miałam 58kg ,wymioty zmiotły mnie do 54kg i aktualnie 57 😅
 
Do góry