reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

No mi się już wszystko wydaje za ciężkie 🙈 Muszę się częściej wybrać na zakupy,ale mam takie wrażenie,że jakbym ten sam ciężar założyła na plecy w plecaku to bym tego nie odczuła 😝😅
Dzięki za odpowiedź ☺️

Plecak moze za bardzo obciazac kregoslup i brzuszek to mkze byc kiepski pomysl. A taki ciągutek? Taki na koleczkach? Praktycznie nie obciazasz sie ;-) tylko jakis dizajnerski :-):-)
 
reklama
Plecak moze za bardzo obciazac kregoslup i brzuszek to mkze byc kiepski pomysl. A taki ciągutek? Taki na koleczkach? Praktycznie nie obciazasz sie ;-) tylko jakis dizajnerski :-):-)
Nie no jak coś jest ciężkie to jest poprostu ciężkie i nie ważne czy w ręce czy na plecach 😅 tak serio chyba . Częściej muszę iść do sklepu ,bo jednak kurde to już nie to co kiedyś 😅 Taki jak mają babcie ? Na kółkach ? Jakiś pomysł jest. Ale wiesz we wszystko jak naładujesz to jest obciążenie . Ja się muszę nauczyć dodatkowo wolniej chodzić ,bo jestem z natury taka szybka ,wszystko już i teraz i miałam ta reklamówkę ,szłam gadałam przez telefon i dyszalam jak stara baba 😅😅
 
A co ja robię ? Leżę i przeglądam rolki z żarciem na Fejsie 😅😅
Ej a próbowaliście biały ryż? Wiem,że milion zamienników,ale to już nie ten smak 🙈 Ja chyba spróbuję ugotować ,schłodzić i odgrzać kolejnego dnia,bo mam mega ochotę ostatnio .
 
Taaak. Taki na kolkach ale moze nie babciny a jakis wypaśny :-) pomysl ze brzuch bedzie coraz wiekszy i latwiej nie bedzie a odciazy Cie to mega :-)

Ja żarłam sushi, a tam jest bialy ryz, wchodzilo elegancko :-)

Tez lubie sie tak katowac... tyle ze ja na IG ogladam ciasta 😂😂😂🤤
 
Taaak. Taki na kolkach ale moze nie babciny a jakis wypaśny :-) pomysl ze brzuch bedzie coraz wiekszy i latwiej nie bedzie a odciazy Cie to mega :-)

Ja żarłam sushi, a tam jest bialy ryz, wchodzilo elegancko :-)

Tez lubie sie tak katowac... tyle ze ja na IG ogladam ciasta 😂😂😂🤤
Ja ciasta ,sałatki ,jakieś zapiekanki 😅😅 Wczoraj miałam ochotę na taką makaronowa z sosem pieczarkowym i serem i jakbym miała więcej energii to bym pojechała po składniki i zrobiła 😅😅
 
No to rob! Tylko makaron zmien na pelnoziarnisty i rębaj ;-)))
Ja jutro robie jarzynowa bo juz mnie cisnie :-p
 
Juz planuje, ze zrobie tesciowej tort z bezy pavlovej. Mega lubie piec, ale juz z jedzeniem tego to mi przykro ze nie moge, ciesze sie jak inni mowia ze dobre. Taka namiastka slodkosci dla mnie :-)
 
A mi biały makaron jakoś nie szkodzi specjalnie . Rosół np zjadam zawsze ze zwykłym ,spbagetti co prawda nie próbowałam. Ja też jak mąż jest to mu robię coś słodkiego i jakoś mnie to cieszy. Ja właśnie po kolacji ☺️
 

Załączniki

  • 475bc6dd-4914-4e46-8799-6b4f241bca9e.jpeg
    475bc6dd-4914-4e46-8799-6b4f241bca9e.jpeg
    59,1 KB · Wyświetleń: 25
Byłam na wizycie. 36+6 i waga 3100 :o a 2 tyg temu była 2400. No ale wiadomo, dwóch innych lekarzy + błąd pomiaru. Ale czuję małej siłę :D wgl na ktg leżałam z 50 min, pisały się skurcze, pessar ściągnięty, wymaz pobrany także czekamy na rozwój akcji. Następna wizyta za półtora tygodnia i mam nadzieję, że już na nią nie pójdę :D
 
reklama
Do góry