reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Ta farmaceutka mi nie sprzedała tego prenatalu nawet 🤷 w czwartek mam wizytę u ginekologa to się jeszcze podpytam. W tamtej ciąży też brałam prenatalu duo, tylko wtedy miałam anemię i dodatkowo miałam też przypisane czyste żelazo to pewnie nie szkodziło.
Muszę właśnie wieczorem poczytać na ten temat.
 
No i mam 5,33 🤷‍♀️ to zapewne sprawka ostatniego 170 po lactulosum 🥴 jest okej.
A jaka miałaś wcześniej ?
Ja się dowiem niestety dopiero j lekarza . Średnia tygodniowa mi skończyła na 102 jak nigdy to tej pory ,zobaczymy . Mam dwa tygodnie ,bo moja diab przegląda wszystko ale najbardziej bierze pod uwagę ostatnie dwa tyg,to drukuje i wrzuca do dokumentacji
 
A jaka miałaś wcześniej ?
Ja się dowiem niestety dopiero j lekarza . Średnia tygodniowa mi skończyła na 102 jak nigdy to tej pory ,zobaczymy . Mam dwa tygodnie ,bo moja diab przegląda wszystko ale najbardziej bierze pod uwagę ostatnie dwa tyg,to drukuje i wrzuca do dokumentacji

5.35% przed ciaza :-) ale to juz byla dieta cukrzycowa wiec trzymam poziom.
 
Tobie tez wyjda dobre wyniki Nath:-) trzymam kciuki:-)

Ja tylko jestem zla ze musze czasem ten lactulosum wziac a wtedy wywala mi w kosmos, ale nie mam innej opcji.
 
reklama
Przeciw zatwardzeniom. Tylko ze ma cukier... eh. I to duzo cukru.
O kurde . Mi ostatnio coś poleciła gin,muszę sprawdzić nazwę. Mnie w nocy obudził ból brzucha i kręgosłupa . Trochę się przestraszylam,ale zdjęłam spodnie od piżamy ,chyba gumka już mnie za bardzo ciśnie i podkulilam nogi za bardzo. Wypiłam w dzień lekka kawę i odwiedziłam toaletę ,ale lekko nie było.
 
Do góry