reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Dziewczyny,któraś kiedyś pisała apropo hemoglobiny,żeby sobie zobaczyć średnia z glukometru w ciągu ostatnich 90dni ,to ja mam 98mg/dl jak to się ma do hemoglobiny? 😅
 
Dziewczyny,któraś kiedyś pisała apropo hemoglobiny,żeby sobie zobaczyć średnia z glukometru w ciągu ostatnich 90dni ,to ja mam 98mg/dl jak to się ma do hemoglobiny? 😅

Bedzie elegancko z surowicy na bank jak srednia taka ladna z palca;-)
Jecie np pistacje pomiędzy posiłkami?

Ja miedzy posilkami nie jadam bo i tak mi ciezko zmiescic 5-6posilkow juz.

Za to zlapalam sie dzis na tym ze jestem masochistka bo ogladam na instagramie(i lubie to ogladac 🙈) jak ludzie te wszystkie ciasta i ciasteczka i deserki jedza co sobie upiekli/zrobili 🤦‍♀️🤭 slinie sie do telefonu bezproduktywnie i marzezeby opchac sie czyms takim po porodzie 😂
 
Bedzie elegancko z surowicy na bank jak srednia taka ladna z palca;-)


Ja miedzy posilkami nie jadam bo i tak mi ciezko zmiescic 5-6posilkow juz.

Za to zlapalam sie dzis na tym ze jestem masochistka bo ogladam na instagramie(i lubie to ogladac 🙈) jak ludzie te wszystkie ciasta i ciasteczka i deserki jedza co sobie upiekli/zrobili 🤦‍♀️🤭 slinie sie do telefonu bezproduktywnie i marzezeby opchac sie czyms takim po porodzie 😂
No właśnie jestem jak to będzie ,bo zdarza mi się coś zjeść niekonieczmie dozwolonego albo kombinuje . Dzisiaj zronileam racuchy z ksylitolem z mąki orkiszowej 2000 🙊 Za 2h jak chciałam zjeść spowrotem to miałam 118 to chyba niezle . Chodzii poprostu o tej cukier,którego nie znam.
No i mózg mi wyparuje jakby się okazało,że mam gorsza hemoglobinę jak przed ciążą gdzie diety nie było tak naprawdę 🙈



Ja czasem coś przekasze,ale to jak wiem że np gdzieś jadę ,albo do obiadu długo ,a nie czasu. Ale jak siedzę w domu jestem sama to jem 5-6 takich posiłków,że nie zdazam zgłodniec co nie oznacza,że nie mam ochoty coś zjeść 😆
 
reklama
Hej, Dziewczyny :)
Trochę się nie odzywałam, bo musiałam odpocząć od rozkmin na forum, żeby nie spanikować przed wczorajsza wizytą.
U mnie szyjka bez zmian, jutro kończę 34 tydz - 28mm, miękka.
Lekarz mówi, że indukcja nie będzie potrzebna, bo urodzę przed terminem, co mnie bardzo cieszy :)
Teraz mam się oszczędzać i czekam do 01.04, bo wtedy już jest 100% bezpiecznie u mnie :)
 
Do góry