reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
WINOROŚLINKA WIELKIE GRATULACJE:-D:-D:-D
Jak Tobie dob rze, masz już wszystko za sobą i przy sobie Wspaniałe Maleństwo!!!
Napisz jak Twoje cukry.:-)

Assica jak Twoje wyniki? Daj znać:-)

Kuroslaw jeżeli poprawi Ci to humor to ja też mam straszne cukry poranne, chociaż mam już insulinę to nadal są wysokie i mam wrażenie , że ta insulina pomogła mi tylko na chwilę i powinnam mieć to zwiększone, Narazie czekam, ale jeżeli nie spadną to znowu diabetolog.

Aga może ten chleb nie podniesie cukru aż tak, wkońcu wczoraj tyle zgrzeszyłaś,;-) i cukry były w normie - więc bądźmy dobrej myśli ;-), że Twoja trzuska odpuszcza Ci:-D
Jednego jestem pewna, że babki kupne są mniej słodkie niż domowe. \Ostatnio zjadłąm pyszną babkę (kawałek) cytrynową z lidla i cukier dobry, a wczoraj malusieński kawałeczek domowej i cukry - masakra!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dziś przykładna dieta, śniadanie z jajecznica z 2 jajek na swojskiej szynce, 0,5 kromki czarnego, mokrego chleba:szok:, II śniadanie jabłko, obiad talerz pomidorówki, 2 danie - 2 mielone i 4 ogóreczki korniszone, podwieczorek: szklanka soku marchwiowego, kolacja: omlet z 2 jajek z 3 plastrami sera żółtego i 3 ogóreczki korniszone, czy któraś wytrzymała by coś takiego???
Wypiałam 2 herbaty zielone, 1 białą a zapomniałąbym 1 kawkę z minimalną ilością mleka i chyba z 4 litry wody. :szok::szok::szok:
 
Narzekałam na małą ilość ruchów:tak: - a na angielskim kompletnie nie mogłam się skupić na zadaniach bo miałąm fale dunaju a brzuchu:-D Chyba służy mu nauka hi hi:-D:-D:-D
 
Winoroślinko, serdeczne gratulacje!!!!! Poprosimy o więcej szczegółów: wzrost , wagę i imię Malutkiej.
Świetna wiadomość.
Basia, teraz Twoja kolej :-)
a kto następny? Hidi?
 
hej

ja tez dzis mialam super cukry tzn zawsze sa w normie ale zwykle wahaja sie od 100 do 110 po posilku a ok 95 na czczo dzis natomiast pilnowalam diety i co? na czczo 77, 1h po sniadaniu 135 ale juz po 2 h 84, po obiedzie 89, a po kolacji 94;-)

moral jest taki - jak sie pilnuje cukry sa bardzo niskie a jak nie zblizaja sie do granicy normy ale tez zle nie sa:-p
 
reklama
IzaBK u mnie w przychodni powiedzieli jak robili mi krzywa 50 i 75 że lekarze chcą badanie z żyły!!

jasne, do krzywej lekarze chcą z żyły, ale decyzja o wprowadzeniu inwazyjnej jakby nie było insuliny i jej dawkowanie odbywa się na podstawie samodzielnie przeprowadzanych pomiarów z palca :confused2: no nie dajmy się zwariować!
mi powiedzieli, że kontrolną krzywą po połogu mogę sobie sama zrobić:tak:

Dziś przykładna dieta, ...
Gabrielka, bardzo restrykcyjna ta dieta, prawie nie jadłaś dziś węglowodanów!! Badasz ketony?
 
Do góry