reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Totalnie sobie nie radzę. Nie wiem co jeść, kiedy mierzyć...gubię się
Dzis 103 o 6.30 a o 7 jak sprawdziłam to już 108.
O 8 zjadłam jogurt grecki z pomidorem I kromka chleba pełnoziarnistego i teraz przed 9 mam 137 .
Patrzyła na moje rozpiski ze po godzinie ...Ja myślałam że od skończenia posiłku :(
Nie wiem co robić
 
@Betty2 Jak dla mnie 103 i 108 to żadna różnica na glukometrze, czasem jak w jednym czasie uklujesz 2 palce to Ci taka wyjdzie albo większa.

Ja też od pierwszego, tak doczytałam na slodkich mamach. Gorzej, że czasem zanim zjem obiad to mija np. 20-25min, no ale tak pisali.
Ja w ogóle długo przeżuwam jedzenie, więc naprawdę mam wrażenie, że tylko jem, mierze cukier, jem itd.
 
Czuje że wracam do punktu wyjścia bo mierzyłam za późno
Dobrze ze wam idzie super bo ja jestem kolejny dzień w rozsypce i mam już dość tego płakania i stresu
 
Hej ,wczoraj juz nic nie jadłam i dziś rano o 6.30 na czczo 103...Myslalam ze za szybko i licząc na lepszy wynik o 7 zmierzyłam i co, mam 108 :(
Ja juz naprawdę nie wiem co robić.
Czy jeść coś czy iść spać bo jeszcze mi się chce.
Jestem tym wszystkim załamana, nie mam takiego wewnętrznego spokoju " a jeszcze poleżę, na spokojnie...." a i tak wynik o kant d.....
(Insulina o 20.20, ona mówiła 19-20 wieczorem, ponoć mega dobra,długodziałająca 😭)

Ps. Czy i wy mierzycie cukier po godzinie od ostatniego kęsa posiłku?
nie, mi kazali po godzinie od pierwszego kęsa posiłku.
 
Totalnie sobie nie radzę. Nie wiem co jeść, kiedy mierzyć...gubię się
Dzis 103 o 6.30 a o 7 jak sprawdziłam to już 108.
O 8 zjadłam jogurt grecki z pomidorem I kromka chleba pełnoziarnistego i teraz przed 9 mam 137 .
Patrzyła na moje rozpiski ze po godzinie ...Ja myślałam że od skończenia posiłku :(
Nie wiem co robić
zacznij na spokojnie mierzyć po godzinie od rozpoczecia posiłku i zobaczysz po 3 dniach jak to wygląda. Mam nadzieję,że wyniki będą lepsze.
 
reklama
Do góry