reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Przykro mi, że nie jest tak jak być powinno, czyli, że leczenie nie jest niestety śni łatwo dostępne ani darmowe.
To nie są jednak koszty nie do ogarnięcia i nie trzeba odwiedzać 10 certyfikowanych dietetyków co tydzień. Tu z pomocą może przyjść internet. Warto wymienić się namiarami na lekarzy i specjalistów a nie zaleceniami. Dobry dietetyk da wskazówki, przykładowe jadłospisy, zasady kompozycji posiłków i 2 wizyty wystarczą na całą ciążę. Inwestycja w zdrowie to powinna być 1 pozycja w budżecie. Dziecko nie potrzebuje designerskich mebli, kompletu otulaczy znanej marki, szumisia ani niani z termowizją. Potrzebuje zdrowej matki.
Troska o własne zdrowie jest równie ważna co o zdrowie dziecka.
proponuje nie oceniać na co wydaje pieniądze. Na tyle na ile mnie stać korzystam z wizyt prywatnych. Moje dziecko większość rzeczy będzie miało używanych, proponuje wstrzymać się z ocenianiem.
 
Hej ,wczoraj juz nic nie jadłam i dziś rano o 6.30 na czczo 103...Myslalam ze za szybko i licząc na lepszy wynik o 7 zmierzyłam i co, mam 108 :(
Ja juz naprawdę nie wiem co robić.
Czy jeść coś czy iść spać bo jeszcze mi się chce.
Jestem tym wszystkim załamana, nie mam takiego wewnętrznego spokoju " a jeszcze poleżę, na spokojnie...." a i tak wynik o kant d.....
(Insulina o 20.20, ona mówiła 19-20 wieczorem, ponoć mega dobra,długodziałająca 😭)

Ps. Czy i wy mierzycie cukier po godzinie od ostatniego kęsa posiłku?
 
Ostatnia edycja:
Ja też od pierwszego, tak doczytałam na slodkich mamach. Gorzej, że czasem zanim zjem obiad to mija np. 20-25min, no ale tak pisali.
 
No właśnie raz piszą że od pierwszego, a raz że od ostatniego.
Ja od ostatniego ,godzinę po śniadaniu..... skąd te różnice?
 
reklama
20220404_080724.jpg20220404_080738.jpg
 
Do góry