reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Witam. Jestem tu nowa, ale postanowiłam pochwalić się moją Kropeczką :tak: Widzę, że wszystkie czekacie na USG. Ja już jestem po 2. Ostatnie było 2 tygodnie temu i Kropek wyglądał tak :

Zobacz załącznik 398596


Miał wtedy 1,8 cm, ale nawet ja już potrafię odróżnić rączki i główkę :-D

Nie wiem czy ktoś zauważył, że Biedroneczka autorki wątku już jest w niebie :-( Bardzo współczuję ...
Piękna fasolka :-D
Tak wiemy o Wiki
[*]:*;(
 
reklama
ja jestem teraz w 11 tyg i 1 dniu z OM,ale z dwóch poprzednich USG wyszło,że jest pare dni młodsze i jest 10 i 5:) jestem na zwolnieniu od początku,bo po pierwsze i najważniejsze plamiłam w 5 tyg.i mam zapisaną luteinę i łóżeczko,ale także mam zawód obciążony ryzykiem,więc nie ma co ryzykować,że czymś się zarażę:( teraz mam mieć USG w 12 tygodniu czyli wychodzi 26.10:)już się nie mogę doczekać-chyba się uzależniłam od słuchania bicia serduszka Fasolki;)
 
Dziewczyny ja tez się zastanawiam w którym tygodniu najlepiej genetyczne, z tego co wiem to się je robi w 10-14 TC. Vilmaq twoje usg w 12TC jest bardzo dokładne i świetnej jakości. Nie wiedziałam, że to aż taka precyzja..
 
Vilmaq :-D cudowna fotka ale dobry temat do debaty :-D
na pewno przy kolejnym usg sprawa sie wyjasni podstawa to aby nasze skarby urodzily sie zdrowe :-)
gratuluje super badania!!! jak dla mnie to troche za duzy ten interesik.
nie moge nacieszyc oczu tym Twoim zdjeciem JEST WSPANIALE ;-)
na swoje musze jeszcze troche poczekac



 
ja słyszałam od paru lekarzy(a moja siostra jest położną,więc trochę wiadomości też ma)że można robić między 10-12 ale najlepsze jest w 12 tyg bo wtedy serce jest całkowicie rozwinięte i bardzo dobrze przy obecnych metodach można je zdiagnozować.pewnie każdy ma różne teorie na ten temat,ja tylko to słyszałam:happy:
 
Hey!
Szykuje sie dzis na popoludniowa wizyte u lekarza.Mam jakies dziwne problemy z oddychaniem i dysze jak "80latka po wejsciu na 10pietro".Na razie ide do domowego,bo jak pojde do gina to mnie w szpitalu zatrzyma,ale cos mi sie wydaje ze domowy mnie odesle odrazu :-(
 
reklama
Fiore, ja takzde dyszę i to już po wejściu na 2 pietro, normalnie mam dobrą kondycję, ale zarówno w poprzedniej jak i tej ciąży jest mi jakoś ciężko. 3-mam kciuki aby jednak wszystko było ok;)
 
Do góry