reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

miałam robione badania, ale wyniki powedrowały bezposrednio do mojego lekarza, wiec poznam je w srode. mam wrazenie ze im pozniej wstaje tym mam gorsze zawroty, wczoraj i dzis wstałam pozno i kiepsko sie czulam, a wczesniej wstawalam o 7 i choc bylam senna to zawrotow nie miałam... zobaczymy w srode o co to chodzi:)
 
reklama
domyslam sie ze moze chodzic o to ze jest wczesny etap ciązy, nie martw sie, gdyby cos bylo nie tak to lekarz by o tym powiedział, nie ma prawa ukrywac tego przed Toba!głowa do góry!
 
ciężko powiedzieć:( ja znowu gorzej sie czuję,jak za wcześnie wstanę-może należę do rasy leniwców:D ale od wczoraj cały czas siedzę lub leżę bo mnie zaczął brzuch pobolewać-mam nadzieję,że to rosnąca macica tylko,ale nie chcę ryzykować że coś się wydarzy:(
póki co dbaj o siebie i koniecznie daj znać co powiedział lekarz:)
 
Mataik, faktycznie dbaj o siebie, lepiej o wszystkim mów ginowi, może zaleci Ci jakieś dodatkowe witaminy albo nawet zmianę diety.
Ja też zauważyłam, ze szybciej się męczę. Przed ciążą byłam aktywna, dużo ćwiczyłam a teraz brakuje mi energii.
 
byłam u sąsiadki ktora jest połozna, zmierzyła cisnienie, zbyt niskie, jej zdaniem to powod mojego omdlenia. mam pic dwa razy dziennie szklanke kawy lub coli i oczywiscie poinformowac lekarza.
 
byłam u sąsiadki ktora jest połozna, zmierzyła cisnienie, zbyt niskie, jej zdaniem to powod mojego omdlenia. mam pic dwa razy dziennie szklanke kawy lub coli i oczywiscie poinformowac lekarza.
Ja na Twoim miejscu nie słuchałabym położnej i nie piła ani coli, ani kawy...to nie sa zbyt zdrowe metody podwyższenia ciśnienia. Może spróbuj jakieś regularne ćwiczenia wykonywac...
 
reklama
dziękuję, pomyśle, co prawda cwiczenia do porodu mi sie nie przydadza, bede miała cc, za to kondycja przy dwoch maluszkach przyda sie z pewnoscia;)
 
Do góry